Медиагруппа «Антенна»  

Варили ширку в бур’янах біля школи

Нещодавно співробітниками УБНОНу завдяки інформації, яка надійшла від мешканців одного з мікрорайонів міста, було затримано наркоманів, які варили ацетильований опій у кущах неподалік від школи.

Приїхавши на місце, працівники міліції були вражені: триметрові чагарники приховали собою наркоманське кубло. Серед бур’янів була витоптана невеличка галявина, прихована від чужого ока. Повсюди валялись використані шприци, тут же було невеличке вогнище, на якому стояла миска з уже готовою сумішшю коричневого кольору. Біля вогнища сиділи двоє хлопців, які не очікували зустріти тут правоохоронців. Побачивши людей у формі, вони кинулися навтьоки. Однак молодикам не вдалося розминутися з правоохоронцями, і «кустарних шаманів» було затримано.

Вже у приміщенні Соснівського райвідділу з’ясувалося, що молодики й раніше займалися промислом наркотиків, за що й відбували покарання за ґратами.
ТОП-СТАТЬИ
Номер # 30, 04.08.2010
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 473 хитов: 13567
вчера: 782/39092
время генерации: 0.054631948471069; SQL запросов: 11