Медиагруппа «Антенна»  

Хочете комфорту? Дзуськи!

Марія ГАВРИЛЯН# 30, 04.08.2010

Численні обіцянки міського голови зробити Черкаси європейським містом здебільшого так і лишилися порожніми словами. В цьому щодня переконуються чимало городян. Так, мешканці району вулиці Зеленої вже не перший рік чекають обіцяної зупинки громадського транспорту.

Єдине, що вказує тут на зупинку, — це розмітка на дорозі, до речі, ледь не єдина подібна в місті. Натомість жодних зручностей для пасажирів громадського транспорту тут не передбачено. Замість асфальту — щебінь, по якому неможливо пересуватись. Немає тут ні затінку, ні жодної лавочки. Одним словом, очікування на свою маршрутку перетворюється на справжнє пекло. Не менш проблематично зайти чи вийти з громадського транспорту: тут же розташований невеличкий ринок, і люди виходять із транспорту мало не на голови торгівцям.

У нинішню спеку людям ніде сховатися від сонця. Дехто цього не витримує фізично. Непоодинокими є випадки, коли люди, особливо літні, в очікуванні свого тролейбуса просто непритомніють.

Та не лише палючі промені сонця створюють проблеми на цій зупинці. Опади, навіть незначні, перетворюють її на море із небезпечним дном. Відтак, про нормальну зупинку людям доводиться хіба що мріяти.

Місцеві мешканці висловлюють свої побажання, але адресують їх уже не теперішній міській владі. В її бездіяльності вони переконалися, і надії на те, що щось зміниться, вже не плекають. Проте люди сподіваються, що на майбутніх виборах міського голови переможе гідний кандидат, який зважатиме передусім на потреби виборців і врешті вирішить їхню проблему.
ТОП-СТАТЬИ
Номер # 30, 04.08.2010
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 299 хитов: 16461
вчера: 678/49777
время генерации: 0.033859014511108; SQL запросов: 12