Медиагруппа «Антенна»  

Черкащан виганяють з їхньої землі

Ветеран Великої Вітчизняної війни, учасник бойових дій уже декілька років оббиває пороги міської влади у пошуках справедливості. Але надія потроху згасає, тому чоловік вирішив звернутися до журналістів — як до останньої надії на справедливість. Тому просимо вважати цього листа офіційним інформаційним запитом до прокуратури Черкас.

«Прошу допомогти мені вирішити питання, яке міська влада вже понад два роки ухиляється вирішувати.

У 1970 році я купив половину хати за адресою вул. Рози Люксембург, 12. Землею, що біля хати, користуюся досі, сплачуючи відповідні податки. Земля виділена рішенням Черкаської міської ради №387 від 10.05.1956 р. Отже, я не повинен доводити своє право на земельну ділянку на підставі набутої давності, передбаченої ст.119 Земельного Кодексу України, що й було підтверджено самим фактом переходу цієї земельної ділянки у власність і в оренду. Поряд із моєю земельною ділянкою була земельна ділянка, яка звільнилася після того, як 20 років тому були знесені чотири будинки. Саме цю землю міська влада передала будівельній організації «Екоінвест», керівник якої А.С.Кириленко задумав розширити свою ділянку за рахунок нашої землі, яка на той час була подарована доньці.

У 2006 році ми приватизували 592 кв. м та орендували 348 кв. м. Тоді Кириленко подав до суду за землю, яка була надана нам в оренду. А суди в Черкасах корумповані. Це навіть відзначив екс-президент В.А.Ющенко. Суд, порушуючи закон, виніс рішення відібрати у нас землю. Рішення міської влади про відбирання у нас землі немає, наша земля не була виділена в натурі, не позначена межовими знаками, нас не поінформовано. В документах «Екоінвесту» є прізвище Г.М.Костюченко, який начебто є моїм сусідом, а його тут і близько немає.

Землю, яку я відстоював у боях з фашистами, тепер доводиться відстоювати і захищати від грабіжників.

А «Екоінвест» виганяє нас із землі, застосовуючи дикі методи. Так, 26 червня 2009 року чотири молодики повиривали ще не стиглу картоплю на площі 4,5 сотки. Ми, три інваліди, зазнали великих матеріальних збитків і залишилися без картоплі.

Прошу газету донести до населення, яке ставлення влади до інваліда Великої Вітчизняної війни I групи. Чому у нас, трьох інвалідів, забирають землю зі згоди міської влади? А.С.Кириленку дозволено виганяти з землі, залякувати. Він постійно нагадує, що ми залишимося біля розбитого корита, побив онука...

Ми вважаємо, що міський голова у змові з «Екоінвестом».

Як же могло статися, що у 2004 році наша земля потрапила до «Екоінвесту»? Ми про це дізналися лише у 2008 році. Але ж ми користувалися землею 40 років, сплачували всі податки! Що це, як не корупція?

Маю особливі заслуги перед Україною: учасник бойових дій Великої Вітчизняної війни, учасник штурму Берліна, нагороджений орденами та медалями. Допоможіть відстояти право власності на землю, за яку я воював.

З повагою, Дмитро Семенченко».
ТОП-СТАТЬИ
Номер # 30, 04.08.2010
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 458 хитов: 12901
вчера: 782/39092
время генерации: 0.06098484992981; SQL запросов: 11