Медиагруппа «Антенна»  

В «Батьківщині» міни не знайшли, але вилучили політичні листівки

Валентин ЧЕРНЯВСЬКИЙ# 30, 04.08.2010

Натовп правоохоронців у формі та у цивільному поблизу офісу партійної організації «Батьківщина». Вони перевіряють анонімне повідомлення про замінування будівлі. Територія оточена, а люди у бронежилетах та касках пильно слідкують за порядком.

Підходити до будівлі стороннім не дозволяли, мовляв, бомба може вибухнути будь-якої миті. Спілкуватися з журналістами, аби хоч якось прояснити ситуацію, правоохоронці теж не мали жодного бажання.

Ті, хто живе поряд із офісом «Батьківщини», про можливу небезпеку дізналися лише через кілька годин, бо міліція чомусь вирішила нікого не попереджати і навіть не спробувала відвести людей у безпечне місце.

— Я оце тільки 15 хвилин тому вийшов і побачив, що щось сталось, ніхто мені нічого не говорив, — каже місцевий мешканець Петро Олексійович.

Чоловік каже, що можливого вибуху не боїться, хоча, може, й варто було б.

— Мені страшно, що нас охороняють отакі працівники, оце мені страшно. Вони ходять перелякані, з них слова не можна витягти: що сталося, що зробили, чого вони тут. Оце мені страшно, що коли справді щось буде, то вони не захистять, нічого не зроблять...

Подію спробував пояснити перший заступник голови обласної організації «замінованої» «Батьківщини» Микола Добровольський. За його словами, вибухівки не знайшли, та й шукали зовсім інше.

— Скоріше за все, цей дзвінок, це замінування організоване, я не буду стверджувати ким, але організоване для того, щоб подивитись, що міститься в офісі партії «Батьківщина», — каже він.

Згодом представник правоохоронних органів таки пояснив, що жодних вибухонебезпечних предметів не знайдено, натомість натрапили на листівки, які й викликали бурхливу цікавість у міліції.

— Коли зайшли в офіс, на столі були листівки. Спитали про призначення цих листівок. Відповідно прислали сюди слідчо-оперативну групу, — поділився інформацією правоохоронець.

Міліція заявила, що причиною вилучення листівок стало те, що на них не було вказано ніяких вихідних даних, тобто ця друкована продукція невідомо ким, в якій кількості і де була замовлена, без реєстрації, типажності і сплати податків за виготовлену продукцію. Але при цьому не зіслалися ні на яку статтю закону. яка вимагала б подібну інформацію на листівках поза межами виборчого процесу.

Трохи згодом народний депутат Ігор Єресько продемонстрував журналістам горе-листівки, які зацікавили міліцію більше, ніж вибухівка.

— У цих листівках була інформація про те, що з 1 серпня уряд Януковича підвищив ціни на газ на 50%, і пояснення, кому йдуть народні гроші, — сказав він.

Народний обранець пояснив, що нічого кримінального в них немає, але подякував правоохоронцям за пильність, бо невдовзі вибори, а там хто його знає, що буде.

Єресько повідомив, що за фактом уже подані скарги і звернення до Генеральної прокуратури та до Міністерства внутрішніх справ.

— Ми вбачаємо у таких діях працівників міліції порушення закону, — заявив він.
ТОП-СТАТЬИ
Номер # 30, 04.08.2010
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 314 хитов: 18988
вчера: 678/49777
время генерации: 0.044090032577515; SQL запросов: 11