Медиагруппа «Антенна»  

Де будуть ринки в Черкасах?

Юлія КНЮПА# 28, 23.07.2010

Другий тиждень триває облога обласної державної адміністрації. Без надії сподіваючись, продовжують стояти під стінами установи приватні підприємці, яких позбавили права на торгівлю. Вони вже майже живуть під ялинками та в імпровізованому наметовому містечку. Однак складається враження, що їх там ніхто не бачить і не чує. Вкотре підприємці збираються разом, аби зберегти робочі місця та мати змогу заробляти хоч якусь копійку.

Чиновники зволікають із вирішенням нагального питання, головні ж «винуватці» мітингу не мають змоги забезпечити життя своїх сімей. За словами голови Черкаської міської профспілки підприємців і працівників торгівлі, громадського харчування та послуг Леоніда Запорожця, з початку липня продавців позбавили можливості реалізовувати товари, хоча правоохоронці пообіцяли, що скоро їм нададуть нові робочі місця. Підприємці запевняють, що мають усі законні підстави на здійснення торгівлі.

Реакція владних структур на останні події та ситуацію з торгівцями залишає бажати кращого. Складається враження, що вони просто тягнуть час, вичікують, поки люди поступляться. Леонід Запорожець каже, що міський голова не згоден на компроміс.

Тоді, як мітингувальники стояли із плакатами під стінами облдержадміністрації, відбулося засідання, де депутати на чолі з Бродським вирішували подальшу долю торгівців. До того ж, 20 липня мітингувальникам погрозили втручанням міліції.

Врешті-решт мітингувальники залишилися ні з чим. Поки що. Що собі думає керівництво міста, і які засоби будуть використані для вирішення питання торгівців, невідомо. Оскільки міський голова недостатньо пройнявся проблемою, останні надії підприємці покладають на керівництво області. Донині ситуація зависла в повітрі. Невизначеність — це найгірше, що гнітить людей.
ТОП-СТАТЬИ
Номер # 28, 23.07.2010
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 629 хитов: 13323
вчера: 617/18851
время генерации: 0.039986848831177; SQL запросов: 11