Медиагруппа «Антенна»  

Сім’я отруїлася грибами

Чоловік із дружиною, донькою та онукою виїхали до лісу відпочити. 60-річна пенсіонерка прихопила з собою і кошик для грибів. Збирати сироїжки пішла тільки вона.

Повернувшись додому, господиня приготувала вечерю із щойно назбираних дарів лісу, і сім’я сіла до столу. Вже за три години після вечері п’ятирічному онукові стало зле.

Бабуся завдяки медичним знанням змогла допомогти малюкові. Стан здоров’я інших родичів також ненадовго погіршився. А сама жінка 3 липня звернулася до приймального відділення Уманської міської лікарні. Лікарі обстежили жінку та з діагнозом «отруєння внаслідок споживання грибів» залишили на лікування.

На жаль, отрута була сильнішою за ліки, і бабуся за два дні померла.

Це вже другий такий випадок в області. Перший стався в Канівському районі, де також сім’я отруїлася грибами.
ТОП-СТАТЬИ
Номер # 27, 15.07.2010
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 706 хитов: 34944
вчера: 617/35201
время генерации: 0.0081889629364014; SQL запросов: 11