Медиагруппа «Антенна»  

Замість шашликів — лікарня

До Уманської районної лікарні потрапив 22-річний молодий чоловік.

Як стало відомо, компанія виїхала на природу відпочити. З собою прихопили шампури та м’ясо. Розпаливши багаття, почали готувати шашлик.

Біля вогнища стояла ємність зі спиртом. Хто її туди приніс та залишив, ніхто із хлопців так і не зміг пояснити. Проте один із парубків, вважаючи, що в пляшці — вода, вирішив загасити вогонь, щоб залишити лише жарини.

Миттєвий спалах — і вогонь перекинувся на верхній одяг хлопця. Спільними зусиллями друзів його вдалося швидко загасити.

З опіками верхніх та нижніх кінцівок, грудної клітини, обличчя, шиї ІI-IІІ ступеня (25%) парубок проходить курс лікування в Уманській районній лікарні.
ТОП-СТАТЬИ
Номер # 27, 15.07.2010
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 464 хитов: 15710
вчера: 586/18215
время генерации: 0.0081570148468018; SQL запросов: 11