Медиагруппа «Антенна»  

Міст кохання стане безпечним?

«Антенна»# 27, 15.07.2010

Одним із улюблених місць для весільних фотосесій у Черкасах вже давно є місток закоханих, що у парку 50-річчя. Нарешті його вирішили реконструювати. Але чи стане він безпечнішим?

Місток закоханих, що у парку 50-річчя, закрито на капітальний ремонт, який жодного разу не проводився з моменту його відкриття. Про це повідомляє офіційний сайт міськвиконкому. Так, планується провести заміну дерев’яної частини мосту, фарбування металевого каркасу та встановлення освітлення. Ліхтарі тут встановлять такі самі, як і на пірсі, — у формі чайок. Усі роботи повинні завершитися на початку серпня.

Останній косметичний ремонт тут проводився у 2007 році, коли парк був переданий на баланс КП «Дирекція парків». Тоді було частково замінено дерев’яне покриття мосту, а дещо згодом встановлено нові ліхтарі. Тепер же аналогічні роботи називають вже не косметичним, а капітальним ремонтом, хоча суттєвої різниці між ними немає. Та й коштів на цей косметично-капітальний ремонт виділено чимало — понад чверть мільйона гривень.

Якщо вже говорити про фундаментальну реконструкцію, то заміни, причому вже давно, потребує саме металева частина мосту. Вітер та кроки навіть невеликої кількості відвідувачів призводять до значних вібрацій. Міст хитається так, що складається враження, наче він підвісний. Це свідчить про те, що металевий каркас уже остаточно зношений і тримається, як-то кажуть, на чесному слові.

Якби дирекція парків дбала про безпеку відвідувачів, то біля цього об’єкта вже давно з’явилася б вивіска «Небезпечно для життя». Натомість єдиною користю від запланованого ремонту буде те, що у трухлявому дереві не застрягатимуть підбори. А небезпечна іржа сховається під товстим шаром фарби. Тобто замість усунення серйозних дефектів міст злегка причепурять. І вже за кілька місяців вдячні черкащани будуть шикуватися у черги, щоб зробити фотознімки на оновленому містку, наражаючи, як і раніше, своє життя на серйозну небезпеку.
ТОП-СТАТЬИ
Номер # 27, 15.07.2010
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 75 хитов: 5211
вчера: 205/28525
время генерации: 0.059829950332642; SQL запросов: 11