Медиагруппа «Антенна»  

У Черкасах відбулися партійні збори «Сильної України»

30 червня відбулися збори Черкаської міської організації політичної партії «Сильна Україна». Порядок денний був насиченим, збори пройшли активно.

Одним із головних питань було розгортання мережі первинних організацій у місті та зміцнення молодіжного крила. Як зазначив голова бюро Черкаської міської партійної організації С.Пономаренко, «за молодими, освіченими, креативними, незаангажованими — майбутнє нашого міста, нашої політичної сили».

На зборах розглянуто питання розширення бюро. «Росте кількість членів партійної організації, тому ми будемо розширювати склад бюро до максимальної статутної кількості. Сьогодні до складу бюро обрано трьох осіб: В.А.Шпильового, В.С.Чубань та В.В.Рогуляка. Це симбіоз молодості і досвіду, практичної роботи та теоретичних знань. Ці люди значною мірою підсилять нашу партійну організацію», — наголосив голова бюро С.Пономаренко, підсумовуючи голосування з цього питання.

На зборах підбили підсумки попередніх акцій та прийняли рішення про спонсорство відкритих змагань із риболовлі поплавковою вудкою під егідою Черкаської обласної федерації рибалок та підтримали акцію «Чистий берег» — прибирання сміття з берегової смуги Дніпра.

Присутні на зборах голова бюро регіональної партійної організації політичної партії «Сильна Україна» А.Лебединський разом із головою бюро Черкаської міської партійної організації С.Пономаренком урочисто вручили партійні квитки. Їх отримали 75 нових членів партії.. Після вручення А.І.Лебединський привітав зібрання з отриманням партійних квитків та висловив сподівання, що міська партійна організація й надалі буде в авангарді партійного будівництва та всієї роботи в регіональній партійній організації.








ТОП-СТАТЬИ
Номер # 27, 15.07.2010
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 564 хитов: 16416
вчера: 580/19299
время генерации: 0.0077168941497803; SQL запросов: 11