Медиагруппа «Антенна»  

А прокуратура спить?

«Підставою для нашого звернення стало свавілля та вкрай знахабніла поведінка чиновників виконавчого комітету Черкаської міської ради.

З метою збереження чистоти, порядку, обмеження доступу сторонніх осіб, зниження ризику квартирних крадіжок ми за власні кошти встановили в будинку домофонне обладнання та уклали договори на технічне обслуговування для підтримання його в належному стані.

Жодних претензій до виконавця як при виконанні монтажних робіт, так і досі ми не маємо. Роботи виконані своєчасно, охайно, стіни та стелі не обвалилися, необхідності у поточних та капітальних ремонтах будинку немає. Влаштовує нас і незначний розмір абонплати за технічне обслуговування та якість послуг.

Витрачені власні кошти на домофонне обладнання себе виправдали. В будинку чисто, на сходових клітинах та під нашими дверима не швендяють, не гадять (вибачте) і не сплять бомжі. Зникли і наркомани, а разом із ними усі їхні небезпечні для здоров’я та життя людини речі (скривавлені шприци, ампули тощо). У власних квартирах стало спокійніше жити.

Але, на жаль, наш спокій, як і Конституцію України та закони України, відверто ігнорує виконавчий комітет Черкаської міської ради, намагаючись створити поле для корупції.

На таку думку наводить рішення №658 про затвердження Положення «Про порядок прокладання та обслуговування слаботочних кабельних мереж у громадських будівлях, житлових будинках м.Черкаси» від 27 квітня 2010 року, з яким нам «пощастило» випадково ознайомитися.

Нашому обуренню немає меж! Основний Закон України — Конституція — зобов’язує органи місцевого самоврядування, їхніх посадових осіб діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією України та законами України.

На жаль, виконавчий комітет Черкаської міської ради вищевказаним рішенням не захищає наші права, а навпаки, відбирає їх у нас. Слід визнати: щоб прийняти рішення, яке порушує Конституцію України, Конвенцію про захист прав людини та основоположних свобод та ще з десяток внутрішніх законів, треба мати неабиякий хист та власну зацікавленість.

Нас намагаються позбавити права власності на майно, придбане за власні кошти.

Вказаним рішенням виконкому Черкаської міської ради встановлено, що балансоутримувачі, а це комунальні підприємства Придніпровська та Соснівська служби утримання будинків Черкаської міської ради, безкоштовно приймають у власність обладнання домофону, двері та внутрішньобудинкові системи, придбані і встановлені за кошти мешканців. Право на обслуговування домофону переходить до балансоутримувача, за що встановлюється додаткова плата. Внутрішньобудинкові системи зв’язку набувають характеру комунальних послуг, а тому контроль за утворенням тарифу знову ж таки встановлює департамент тієї ж Черкаської міської ради. Наслідком цього є встановлення плати за користування обладнанням, яке і так є нашою приватною власністю.

Отже, виконавчий комітет Черкаської міської ради з допомогою СУБів та інших приватних комерційних організацій, нею ж визначених, намагається ошукати нас як власників та забрати у власність домофонні системи (мережі інтернет-зв’язку, пожежної та охоронної сигналізації, радіозв’язку та МТС).

Більше того, не будучи власниками допоміжних приміщень, балансоутримувачам (СУБам) виконавчий комітет Черкаської міської ради надав право розпоряджатися ними та передавати їх в оренду комерційним структурам за додаткову плату.

Тобто, без згоди мешканців, які є власниками допоміжних приміщень, комунальних мереж, шахт і місць загального користування багатоповерхового будинку, міська рада намагається отримати доходи від орендної плати, тоді як у рішенні навіть не стоїть питання про відповідне зменшення квартирної плати.

Залишається незрозумілим, чому прокурор міста не вбачає у рішенні виконкому Черкаської міської ради №658 від 24.04.10 р. порушень чинного законодавства, права власності і обмеження права власності співвласників багатоквартирних житлових будинків на допоміжні приміщення, шахти та місця загального користування.

Оскільки вищевказане рішення виконавчого комітету Черкаської міської ради протиправно позбавляє права власності на придбане обладнання, порушує право власності співвласників на допоміжні приміщення багатоквартирного житлового будинку, а більшість мешканців міста не знають про його існування і навіть не підозрюють про таке відверте свавілля чиновників, просимо надати цьому фактові широкого публічного розголосу у засобах масової інформації доступною для простих юридично не обізнаних споживачів мовою та звернутися до прокурора Черкаської області за роз’ясненням щодо відповідності вимогам Конституції України та законів України рішення виконавчого комітету Черкаської міської ради № 658 від 27.04.10. Якщо таке роз’яснення буде, просимо довести його текст до відома мешканців міста.

З повагою, Наталія Стеценко та В’ячеслав Сафронов»
ТОП-СТАТЬИ
Номер # 27, 15.07.2010
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 695 хитов: 34724
вчера: 617/35201
время генерации: 0.0085928440093994; SQL запросов: 11