Медиагруппа «Антенна»  

Рятувальники витягли з річки корову

Прохолодна річкова вода ледь не вилізла боком сільській корові — вона застрягла в мулі. Перелякана господиня разом із односельцями, що кинулися їй на допомогу, намагалася витягти тварину із замуленої річки, однак нічого не виходило. Довелося кликати на допомогу рятувальників.

Чергове відділення рятувальників виїхало на місце пригоди. За допомогою пожежного рукава рятувальники витягли тварину на берег.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 25, 30.06.2010
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 194 хитов: 3685
вчера: 582/19957
время генерации: 0.10260987281799; SQL запросов: 11