Медиагруппа «Антенна»  

Черкаси — «місто-сад»?

Марія ГАВРИЛЯН# 25, 30.06.2010

З кожним роком у Черкасах стає дедалі менше зелених насаджень. На їхньому місці з’являються все нові й нові магазини, заправки, житлові будинки. Поодинокі спроби озеленення міста, як правило, не дають очікуваних результатів.

До редакції медіагрупи «Антена» звернулися жителі мікрорайону Митниця, які мешкають у районі пірсу. За їхніми словами, висаджений навесні цього року сквер поступово вмирає без належного догляду.

Нагадаємо, цю територію засаджували наприкінці квітня держслужбовці у рамках всеукраїнського суботника, ініційованого Президентом України Віктором Януковичем. Кущі та дерева пліч-о-пліч висаджували рядові працівники обласної адміністрації та мерії і керівництво цих державних установ. Проте лише висадити дерева — замало. Місцеві мешканці стверджують, що жодного разу не бачили, щоб саджанці поливали. Саме через це, за їхніми словами, більшість дерев просто засохла.

Та прибувши на вказане місце, знімальна група «Антени» побачила за роботою комунальників, які, окрім того, що прибирали набережну, поливали також і газони та дерева. Говорити на камеру вони відмовилися, але запевнили, що поливання проводиться щоденно. А засохлі дерева, мовляв, просто не витримали нещодавньої спеки.

Та попри запевнення працівників комунальних підприємств у тому, що саджанці отримують належний догляд, факт залишається фактом — чи не половина молодих дерев справді засохла. Якби поливання проводилося якісно і щоденно, то ніяка, навіть тривала спека до таких результатів не призвела б.

Місцеві мешканці влучно зауважують: якщо ті, хто саджав дерева, не готові взяти за них відповідальність, то краще б нічого й не робили. Наразі ж мертві саджанці не додають жодної естетики пірсу, який міська влада показово намагається облагоджувати.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 25, 30.06.2010
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 468 хитов: 13499
вчера: 580/19299
время генерации: 0.095257997512817; SQL запросов: 11