Медиагруппа «Антенна»  

Черкащани протестували проти законопроекту №2450

Українців обмежують у вільному волевиявленні, вважають черкаські активісти з громадських організацій. На що вони здатні заради захисту своїх прав?

«Вихід із демократії. Пароль: 2450» — ранок 14 червня на Соборній площі почався з акції під такою таємничою назвою. Активісти громадських організацій влаштували під облдержадміністрацією протест-моб проти ухвалення законопроекту «Про порядок організації і проведення мирних заходів».

Учасники акції вважають, що законопроект не відповідає духу статті 39 Конституції України, яка гарантує свободу зібрань, та рішенням Європейського Суду з прав людини. Учасники акції виклали своїми тілами слово «НІ» на знак незгоди. На спинах у них були написи «2450». Коли ж вони зобразили слово «ТАК», то усміхнені повернулися до людей, що їх підтримували.

Законопроект встановлює для українців термін у 4 дні для повідомлення про зібрання й отримання чи неотримання дозволу на це. Такі обмеження унеможливлять у багатьох випадках реагування громадськості на важливі події суспільного значення. Так вчинили у Російській Федерації, де тепер будь-яких протестантів без пояснень забирають до відділків. Чи так станеться з українцями, побачимо після найближчого засідання Верховної Ради.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 24, 23.06.2010
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 94 хитов: 8891
вчера: 212/12313
время генерации: 0.086375951766968; SQL запросов: 11