Медиагруппа «Антенна»  

«Чому Бродському можна, а нам — ні?!»

Марія ГАВРИЛЯН# 24, 23.06.2010

Понеділок, 21 червня, для черкаських підприємців, які торгують навколо Центрального ринку, розпочався мітингом біля стін обласної державної адміністрації. Вони прийшли відстоювати свої законні права, яких їх позбавила міська влада.

Із самого ранку біля Черкаської ОДА зібралося чимало підприємців, представників громадської організації «Дія», Черкаської міської профспілки підприємців та працівників громадського харчування і сфери послуг, Черкаської обласної організації «Добробуд». На акцію протесту людей привів постійний тиск з боку міської влади, яка, ведучи боротьбу зі стихійною торгівлею, зачіпає інтереси і тих, хто здійснює підприємницьку діяльність на законних підставах. А останнім часом, стверджують мітингувальники, те, що роблять міські чиновники, посилаючись на губернатора, взагалі виходить за межі розумного і допустимого.

Так, розширюючи проїзну частину по вулиці Смілянській уздовж Центрального ринку за розпорядженням міської влади, правоохоронці силою розігнали підприємців, а це півсотні робочих місць. Все це відбувалося в День міста. Тих, хто чинив спротив, захищаючи свої права, у кайданках відвезли до відділку міліції. Решта отримала листи з погрозами, мовляв, тих, хто добровільно не прибере свої торгові місця до 22 червня з території навколо ринку, правоохоронці приберуть звідти силою. При цьому жодної альтернативи підприємцям ніхто не надав. Відтак, люди фактично залишаються без роботи, а отже, без засобів до існування.

Постійно зазнаючи утисків з боку міської влади, черкащани, які здійснюють підприємницьку діяльність навколо Центрального ринку, вже давно втратили будь-яку надію на порозуміння чи налагодження продуктивного діалогу з черкаськими чиновниками. Як стверджує учасник мітингу підприємець Володимир Пілявський, міська рада безпідставно не продовжує домовленості на оренду земельних ділянок навколо Центрального ринку. Ці дії посадовців зазнають оскарження у судах. Проте черкаські чиновники ігнорують постанови суду і надалі ведуть свою політику.

Відтак, розуміючи, що під стінами міськвиконкому вже нічого не доб’ються, люди прийшли до обласної адміністрації. Адже з приходом до влади нового губернатора торгівці мали великі сподівання, що нарешті будуть почутими. Кілька місяців тому було створено комісію на чолі з головою Черкаської ОДА Сергієм Тулубом з метою пошуку компромісу між підприємцями та владою. Крім того, кажуть учасники мітингу, була ще й домовленість, що на час роботи новоствореного органу не має бути жодного тиску на людей. Проте комісія жодного разу не засідала, тобто питання й досі залишається відкритим. Мало того, утисків із застосуванням фізичної сили також уникнути не вдалося.

Найбільше ж обурює людей, що на тих місцях, звідки їх зігнали, за неофіційними даними, буде побудований великий торговельний центр та автосалон пана Бродського. Чому йому можна, а нам ні? — справедливо обурюються підприємці. Відтак, учасники мітингу налаштовані дуже рішуче, виборюючи законне право працювати. Якщо ж їх не почують на місцевому рівні, то вони їхатимуть до столиці, запевняють люди.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 24, 23.06.2010
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 490 хитов: 14394
вчера: 782/39092
время генерации: 0.18950700759888; SQL запросов: 11