Медиагруппа «Антенна»  

Банда «чорних рієлтерів» силоміць забирала квартири у самотніх людей

Пенсіонери і самотні громадяни постійно перебувають у групі ризику. Їх вистежують усілякі шахраї й облюбовують грабіжники. Але у цих людей є ще одна цінна річ — квартира. Заради неї багато злочинців готові на все.

Співробітниками УБОЗ ГУМВС України в Черкаській області викрито організовану злочинну групу з числа так званих «чорних рієлтерів», що займалися протиправним заволодінням нерухомості громадян Черкаської області. Як правило, жертв вибирали з числа малозахищених верств населення: самотніх людей, осіб, що зловживають спиртними напоями, хворих, інвалідів.

Ця група діяла упродовж декількох років, і її жертвами стали близько двадцяти осіб, що наразі не з власної волі набули статусу безпритульних. Зловмисники мали розгалужену агентурну мережу, якій позаздрили б навіть оперативні служби. Також ці спритники мали корумповані зв’язки в правоохоронних структурах та органах державної влади, що давало їм змогу працювати такий тривалий час. Усі фігуранти цієї справи отримають належну правову оцінку своєї «діяльності».

Зловмисники діяли зухвало і жорстоко. Представляючись працівниками міліції, заходили в помешкання громадян, наказували брати з собою документи і силоміць вивозили в заздалегідь підготовані квартири або будинки в глухих селах. Там людей споювали, били, намагаючись всілякими методами зламати їхню волю і змусити підписати папери, які давали можливість привласнювати їхнє майно.

Тих, хто був міцнішим, вивозили на берег Дніпра в хатину-барак і під охороною, лише за кусень хліба, змушували працювати, використовуючи як дешеву робочу силу. Відчайдушні тікали: один потерпілий, рятуючись, утік від своїх тюремників, спустившись по водостічній трубі; інший, скориставшись тим, що охорона втратила пильність, у чому був утік із хатини в глухому селі на трасу, дістався попутками до Черкас і негайно звернувся до УБОЗу.

Наразі за кожним фактом проводиться ретельна перевірка, в ході якої буде надано юридичну оцінку діям кожного учасника вказаної злочинної групи.

Один із прикладів заволодіння нерухомістю, що знайшов підтвердження в матеріалах кримінальної справи, свідчить про безпринципність та нахабство членів злочинної групи.

Її ватажок на прізвисько «Прокурор» з одним із співучасників дізналися, що в Черкасах мешкає самотній літній чоловік. Злочинці запропонували йому спочатку житло в селі Чорнобаївського району. Та оскільки пенсіонер не згодився на їхню не досить привабливу пропозицію, злодії вирішили змусити його відмовитися від помешкання.

Для цього вони запропонували йому нібито роботу будівельника, а скориставшись нагодою, обманом вивезли його до квартири співучасника, незаконно позбавили волі, застосовуючи до нього силу, примушували підписати генеральне доручення на розпорядження його помешканням. Під побоями старий підкорився злодіям.

Крім того, члени групи не цуралися шахрайським шляхом видурювати у літніх людей їхні помешкання, користуючись похилим віком потерпілих та віковими вадами, входячи до них у довіру.

Ватажка та активних членів з групи заарештовано.

Враховуючи, що жертви шахраїв стали безпритульними та втратили надію на поновлення своїх порушених прав, УМВС України у Черкаській області звертається до громадськості з проханням у разі володіння інформацією про діяльність вказаної групи телефонувати для оперативного реагування до УБОЗ ГУМВС України в Черкаській області за тел.: (0472) 39-31-51, 45-73-19.
ТОП-СТАТЬИ
Номер # 22, 09.06.2010
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 477 хитов: 14676
вчера: 723/26554
время генерации: 0.24367213249207; SQL запросов: 11