Медиагруппа «Антенна»  

Люди з обмеженими можливостями показали необмежені таланти

Марія ГАВРИЛЯН# 22, 09.06.2010

Людей із обмеженими можливостями в нашій області проживає чимало. Деякі з них, маючи серйозні фізичні вади, змушені більшість часу проводити вдома, в чотирьох стінах. Та є на Черкащині чимало організацій, які урізноманітнюють їхнє дозвілля.

В середині травня цього року в Каневі проходив другий Відкритий фестиваль творчості людей з обмеженими можливостями під назвою «Ми діти твої, Тарасе». Його метою є сприяння процесу реабілітації і соціальної адаптації людей з обмеженими можливостями, а також створення Всеукраїнської громадської організації «Національний комітет культури та туризму інвалідів України».

Організатори фестивалю, а це здебільшого громадські об’єднання інвалідів, виділяють кілька основних завдань цього заходу. Серед них: залучення людей з фізичними вадами до занять різними видами художньої творчості, виявлення нових талантів та вдосконалення їхньої професійної майстерності, розширення творчих зв’язків між людьми з різних регіонів. До участі у фестивалі також були залучені провідні діячі культури і мистецтва, педагоги та психологи. А участь у творчому заході представників міської та районної влади мала привернути більше уваги до проблем інвалідів з метою залучення різних державних, громадських та комерційних структур до їх вирішення.

Сам фестиваль складався з кількох етапів та великої кількості конкурсів. Учасники змагалися в поетичній та пісенній майстерності, у хореографічних здібностях та образотворчому мистецтві. Чотири фестивальних дні дали змогу людям із фізичними вадами гарно і з користю відпочити. Окрім участі у конкурсах, люди побували на екскурсії визначними місцями Канева. Наприкінці фестивалю його переможці та учасники отримали нагороди та безліч яскравих і приємних емоцій.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 22, 09.06.2010
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 490 хитов: 14359
вчера: 782/39092
время генерации: 0.051921844482422; SQL запросов: 11