Медиагруппа «Антенна»  

Держчиновник на прізвище Бродський радить не платити податки?

До Черкас завітав голова Держкомпідприємництва Михайло Бродський. Про мету його приїзду спробували дізнатися наші журналісти.


Михайло Бродський приїхав до Черкас, аби зустрітися з підприємцями та дізнатися про їхні проблеми. Та перед зустріччю вельмишановний гість забіг підкріпитися до азербайджанського ресторану. Посиділи в єлітному черкаському закладі харчування разом із паном Бродським і представники черкаської еліти. Принаймі телекамери зафіксівали разом з Михайлом Юровичем панів Калашника та Радуцького. Ймовірно вони мали з колишнім босом (?!!) міського голови перемовини від імені черкаської громади. А після смачного і ситного обіду почалася розмова.

Після короткого вступного слова чиновник запросив до слова підприємців. Ті розповіли, що проблем у них вистачає, а держава на їхні біди не реагує і навіть заважає. Повідали також панові Бродському, скільки грошей нині змушений платити підприємець, який має невеличкий магазинчик у районному центрі. А це, за словами підприємців, не один десяток тисяч гривень.

Уважно вислухавши про магазинчик у райцентрі, Михайло Бродський як очільник структури, що має піклуватися про підприємців, відповів коротко, але зрозуміло: «Те, що ви зараз перерахували, ті затрати, які несе підприємець, вони мене не вразили. Чому? Тому що будь-який бізнес має затрати».

Турбувала підприємців і низка інших питань, особливо непокоять перевірки контролюючих органів. Останнім часом навіть уночі приходять щось перевіряти.

Михайло Бродський пообіцяв, що завдяки його прес-секретарю він ні про що не забуде. А те, що прес-секретар не встигне записати, державний службовець попросив підприємців викласти у вигляді студентської роботи, наприклад, скласти реферат, прописати ситуацію по всіх проблемах підприємців.

Загалом же запитань у черкаських підприємців було чимало, а відповіді їх не надто втішали. Зійшлися на тому, що тепер про свої негаразди вони писатимуть на особистий інтернет-щоденник чиновника. Наприкінці зустрічі Михайло Бродський висловив сумніви щодо ділових якостей черкаських підприємців: «Які ж ви підприємці, якщо сплачуєте податки? У всьому світі підприємці цього намагаються уникати!». Коментарі зайві...

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 22, 09.06.2010
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 458 хитов: 13231
вчера: 723/26554
время генерации: 0.79410099983215; SQL запросов: 11