Медиагруппа «Антенна»  

На підприємстві Черкаської виправної колонії №62 виявлено фінансові порушення

Фінансові порушення на загальну суму 1 млн. 807 тис. грн. встановлено ревізорами КРУ у Черкаській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності підприємства Черкаської виправної колонії №62.

Зокрема виявлено, що на підприємстві не завжди правильно нараховувались і виплачувались заробітна плата, матеріальна допомога та інші виплати, через що працівниками колонії за перевірений період (квітень 2008 – грудень 2009 років) недоотримано 42,8 тис. грн.

Встановлено ревізорами і переплати в оплаті праці. Так, у 2008 році окремим працівникам підприємства виплачувалась завищена премія, а у 2009 році — непередбачена колективним договором матеріальна допомога, неправильно відшкодовувались витрати на відрядження та добові. Все це спричинило зайве витрачання 20,8 тис. грн. коштів підприємства.

Під час ревізії також з’ясувалось, що засуджені, які працювали на підприємстві, з квітня 2008 року по грудень 2009 недоотримали майже 11,8 тис. грн. зарплати. Перевіряючи правильність застосування норм та розцінок, ревізори звернули увагу на те, що при підвищенні мінімальної заробітної плати підприємством зменшувались норми часу на виробництво одиниці продукції. При цьому, розцінки за одиницю виготовленої продукції залишались незмінними. Тобто, попри те, що мінімальна зарплата підвищувалась, розмір доходів засуджених не збільшувався.

Ревізією також встановлено, що підприємством Черкаської виправної колонії №62 проводились закупівлі товарів без проведення тендерних процедур на суму 1731,7 тис. грн. За розрахунками фахівців КРУ, нехтування тендерним законодавством цим підприємством призвело до збитків майже на 327 тис. грн.

Крім того, внаслідок неефективних управлінських дій підприємством втрачено доходів від списання дебіторської заборгованості без проведення претензійно-позовної роботи на суму 31,4 тис. грн.

За результатами ревізії складено протоколи про адміністративні правопорушення. Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Черкаської області.


Прес-служба КРУ
у Черкаській області

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 21, 02.06.2010
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 603 хитов: 17785
вчера: 765/21950
время генерации: 0.032877922058105; SQL запросов: 11