Медиагруппа «Антенна»  

Що гірші міські дороги, то більше пилу в очі черкащан

Чимало черкащан, які мають змогу подеколи бувати в інших містах України, стверджують, що таких страшних доріг, як у Черкасах, немає більше ніде.

Так, на початку цьогорічної весни в Черкасах гостро постала проблема стану міських автошляхів. Коли хвиля загального обурення дійшла до чиновницьких кабінетів міськвиконкому, посадовці почали виправдовуватись одвічною нестачею коштів. Щоправда, потім на офіційному сайті міської ради почали мало не щодня з’являтися своєрідні звіти на кшталт «сьогодні латаємо дорогу тут, а завтра ремонтуватимемо там». Де-не-де ямковий ремонт таки було зроблено. Останньою агонією в цьому напрямі став косметичний ремонт центральної частини бульвару Шевченка до 9 травня. Але більшість автошляхів нашого міста і досі нагадують дороги часів війни після бомбардування.

Цього разу до об’єктиву наших камер потрапило кілька вулиць: Вернигори в районі військкомату, перехрестя Сумгаїтської та Батицького, а також вулиця Конєва в районі пологового будинку. Ці автошляхи відображають ситуацію з дорожнім покриттям, яка незмінно панує у нашому місті. Нещодавно черкащан годували черговою порцією обіцянок, що ось-ось приїдуть поляки, які перетворять наші розбиті дороги на шляхи чи не європейського зразка...

Кажуть, обіцяного три роки чекають. Очевидно, цю приказку можна застосувати і щодо цієї ситуації. Величезні вибоїни та справжні провалля стали постійними супутниками автовласників та золотою жилою для станцій технічного обслуговування. Безперечно, у цьогорічний міський бюджет було закладено певну суму на ремонт доріг, але враховуючи, що попередні роботи здебільшого проводилися у борг, очевидно, частину цієї суми доведеться віддати саме на це. Те, що залишиться, також частково осяде в чиїхось кишенях. Відтак, скоріше за все, кардинальних змін на краще очікувати не варто.

Якщо минулого року в кінці травня ремонтні роботи йшли повним ходом, то цьогоріч на це вже ніхто й не сподівається. Те, що вже відремонтовано, аж ніяк не тішить автовласників. Тепер же дорожніми проблемами почала перейматись і прокуратура Черкас. Нещодавно прокурор області Микола Лісовий повідомив, що його підопічні проводять перевірку посадових осіб, установ та організацій, які за бюджетні кошти виконували або мали виконувати ремонти доріг.

Після детального аналізу усіх зібраних матеріалів мають бути прийняті відповідні рішення. Чи виявлять правоохоронці зловживання у діях міських чиновників, невідомо. Хоча варто лишень проїхатися черкаськими дорогами, аби переконатись, що гроші платників дорожнього збору йдуть далеко не туди, куди мали б іти. Результати перевірки прокуратурою будуть відомі вже за кілька днів.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 19, 19.05.2010
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 558 хитов: 23186
вчера: 634/35795
время генерации: 0.018392086029053; SQL запросов: 11