Медиагруппа «Антенна»  

Боротьба зі стихійною торгівлею: галасу багато, результату — нуль

Марія ГАВРИЛЯН# 16, 28.04.2010

Минулого четверга зранку черкащани стали свідками незвичної картини — уздовж вулиці Смілянської міліціонери розганяли стихійних торгівців. Подивитись на це вирушили і журналісти медіагрупи «Антена».

Із сьомої ранку уздовж вулиці Смілянської, від Шевченка до Гоголя, а також навколо Центрального ринку на боротьбу зі стихійною торгівлею вийшло чимало правоохоронців. Результати їхньої роботи були очевидними — черкащани згадали, що тут є доволі широкі тротуари, а водії — що повз ринок можна практично без проблем пересуватися автівкою.

Проте правоохоронці, виконуючи свої безпосередні обов’язки, розповідати про результати роботи нашим журналістам чомусь відмовлялися. Навіть більше: помітивши камеру, вони тікали. Відтак, знімальна група «Антени» поцікавилася думкою черкащан з цього приводу. Як правило, щодо стихійної торгівлі городяни висловлюються досить категорично, але, на превеликий подив, чимало людей стали на захист стихійників.

Що ж до тривалості ефекту від заходів боротьби зі стихійною торгівлею, люди дають однакові прогнози: вона нікуди не зникне. Щойно підуть правоохоронці, торгівці повернуться на свої місця. В цьому переконані як черкащани, так і самі підприємці. Оскільки вирішувати цю проблему треба інакше.

Прийшовши розганяти стихійників, правоохоронці захопились. Вони не дали також працювати людям, які на законних підставах торгують у наметах. Таким чином, цього дня підприємці зазнали чималих збитків, які їм ніхто не компенсує.

Обурені ситуацією, що виникла, підприємці вирушили шукати захисту у нового очільника області Сергія Тулуба.

А через кілька годин після мітингу, що відбувся під стінами обласної адміністрації, на килим до міського голови приходили правоохоронці — прозвітувати про результати виконаної роботи. Зустріч відбувалася за зачиненими дверима, куди ні представників громадських організацій, ні підприємців не пустили.

Як і раніше, ефект від таких заходів із боротьби зі стихійною торгівлею тривалим не буде. Про це свідчить і чималий досвід, і саме так стверджують підприємці.

А вони, зрештою, так і не дочекавшись жодної реакції ні від міської, ні від обласної влади, вирішили привернути увагу до себе іншим чином — перекрили рух транспорту по бульвару Шевченка. При цьому люди рухались пішохідним переходом, не порушуючи Правил дорожнього руху. А от чи принесе це результати, побачимо. Принаймні, підприємці на це сподіваються. Позаяк подібні хороводи не будуть дивиною.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 16, 28.04.2010
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 521 хитов: 16550
вчера: 728/20732
время генерации: 0.43057918548584; SQL запросов: 11