Медиагруппа «Антенна»  

Шабаш зрадників і фальсифікаторів

Андріан МАКСИМЕНКО, на правах реклами# 16, 28.04.2010

Голосування 27 квітня з приводу ратифікації угоди про перебування російського флоту в Севастополі остаточно розвіяло всі ілюзії з приводу того, яку політику проводить Янукович та його оточення в Україні. Тепер усім і кожному зокрема має стати очевидно: купка олігархів з кримінальним душком узурпувала владу в країні і продає державні інтереси в обмін на мільярдні прибутки для власних кишень.

І заради цього вони готові переступити через усе. Через Конституцію, через закон, через державний прапор, через демократичні механізми прийняття рішень у парламенті. Не кажучи вже про такий, на їхню думку, «дріб’язок», як права громадян висловлювати владі свою думку. 27 квітня цих громадян під Верховною Радою била міліція, за спиною якої спокійно стояли і чекали команди «до бою» одягнені в спортивні костюми молодики з біло-синіми пов’язками на руках.

Найголовніше, що повинні знати громадяни про «ратифікацію» у Верховній Раді, — вона була брутально сфальсифікована. Ще при реєстрації на табло висвітилася цифра — присутні 211 депутатів. Тобто немає більшості у 226 голосів, і будь-яке голосування нелегітимне. Однак спікер Литвин, не моргнувши оком, відкрив засідання — не зважаючи навіть на те, що це око заліпило яйце, кинуте кимось із опозиціонерів.

Більше того, «мертві депутатські душі», чиїми картками голосують спеціально уповноважені регіонали-«кнопкодави», цього разу не могли проголосувати в принципі: щілини для їхніх карток були заклеєні намертво. Порожні крісла були накриті великим синьо-жовтим прапором.

Регіонали, які намагалися будь-якою ціною проголосувати чужою карткою, шарпали і дерли цей прапор і жорстоко били тих, хто намагався їм завадити. Депутатів били і спеціально проведені регіоналами в зал засідань охоронці — такого в цій залі не було за всю історію країни.

Будь-хто, в кого залишилася хоч крихта честі й совісті, мав би зрозуміти: стратегічні міждержавні угоди не можна приймати в такій атмосфері. Не можна голосувати за закон, який був відхилений профільним комітетом як неконституційний. Не можна шляхом насильства і відвертих фальсифікацій протягувати через парламент потрібне комусь рішення.

Однак ці міркування — не про регіоналів і спікера Литвина, який поставив угоду на голосування. Половина регіоналів стоїть під трибуною, десятки депутатів коаліції просто не прийшли на засідання, картки «мертвих душ» заблоковані, але на табло висвітлюється 236 голосів «за». «Рішення прийнято», — проголошує Литвин.

Ні, рішення НЕ ПРИЙНЯТО. Брутальна фальсифікація голосування, яку «провернули» у Верховній Раді регіонали, комуністи та «литвинівці», — це не рішення. І воно буде обов’язково скасоване.

Виступаючи перед тисячами протестувальників, які прийшли до будинку Верховної Ради з вимогою не допустити торгівлі національними інтересами країни, лідер партії «За Україну!» В’ячеслав Кириленко зазначив: «Сьогодні — чорний день для української історії. Але йому на зміну має прийти білий день, коли ганебну угоду про флот буде скасовано».

І це — не просто слова. Доказ цьому — близько двадцяти тисяч людей, які сьогодні пробивалися до Верховної Ради через кордони зляканих міліціонерів. І недаремно обляпаний яйцем Литвин поспішив швиденько закрити засідання — він боявся, що народ може увірватися з вулиці до сесійної зали.

Доказ — відчайдушні дії депутатів з опозиції, які зробили все можливе, щоб показати всю фальш і ганебність сфабрикованого регіоналами голосування.

Події 27 квітня показали: Януковичу та його «шісткам» не вдасться «нагнути» український народ. Люди не будуть мовчати, коли політики продають країну. І в них є різні можливості викинути зрадників та торгашів із влади. Янукович та Азаров мають усвідомити: у тих методів брутальної фальсифікації, які вони намагаються використовувати в політиці, буде закономірний фінал.

М’який варіант цього фіналу продемонстрував український Майдан. Але є й інший варіант — той, який нещодавно відбувся в Киргизстані.
ТОП-СТАТЬИ
Номер # 16, 28.04.2010
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 514 хитов: 16207
вчера: 728/20732
время генерации: 0.067944049835205; SQL запросов: 11