Медиагруппа «Антенна»  

Сімейна сварка призвела до самоспалення

26 березня до Христинівської районної лікарні було доправлено 32-річного чоловіка з опіками II-III ступеня тулуба, обличчя, верхніх та нижніх кінцівок. Такої шкоди чоловік завдав собі власноруч. Актом самоспалення він вирішив помститися дружині за нерозуміння.

Як стало відомо, напередодні увечері постраждалий повернувся додому у стані сильного алкогольного сп’яніння, і чергові повчання дружини сприйняв дуже болісно. Звинувачуючи сім’ю у нерозумінні, чоловік погрозив повіситись і, взявши дрота, пішов у хлів. Жінка кілька разів перешкоджала чоловікові здійснити задум. Аби довести серйозність свого наміру, він хлюпнув на себе бензином та запалив цигарку. Одяг спалахнув миттєво. На щастя, на підмогу прибіг батько, який збив зятя на землю та загасив полум’я. У цей час донька викликала швидку допомогу.
ТОП-СТАТЬИ
Номер # 12, 31.03.2010
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 538 хитов: 17058
вчера: 728/20732
время генерации: 1.6507129669189; SQL запросов: 11