Медиагруппа «Антенна»  

Чудеса в решеті

Підкована блоха чи караван верблюдів у вушку голки — звучить просто неймовірно, але ці та багато інших мікрочудес можуть побачити черкащани, відвідавши виставку мікромініатюр знаного у світі майстра Володимира Казаряна. Своїми враженнями готові поділитися наші кореспонденти.

Виставка мікромініатюр, що відкрилася у Художньому музеї, справедливо вважається восьмим дивом світу. Скульптури на макових зернах, портрети на рисових зернах, букет троянд, зроблений із людського волосся — це тільки частина мініатюрних шедеврів, зроблених руками відомого майстра Володимира Казаряна.

Міні-експонати розміщені в спеціальних скляних колбах, а роздивитися їх можна через потужні мікроскопи. Тільки таким чином оку відвідувача відкриється дивовижний світ, де на кінчику волосини застигла незрівнянна Мерилін Монро, а на рисовому зернятку застигли у русі 8 танцівниць. Представлена тут і найменша у світі репродукція Мони Лізи, зроблена на замовлення Лувру.

Всі мікромініатюри виготовляються за спеціальною авторською технологією, аналогів якій немає у світі. Майстер виготовляє свої шедеври у проміжку між ударами серця, оскільки навіть така незначна мікровібрація може зіпсувати результати кількамісячної роботи.

Мініатюрні експонати за 15 років виставкової діяльності побували у багатьох країнах світу. Тепер ці мікрошедеври можуть побачити і черкащани. У нашому місті вони перебуватимуть до 19 квітня.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 12, 31.03.2010
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 397 хитов: 12942
вчера: 586/18215
время генерации: 0.0084640979766846; SQL запросов: 11