Медиагруппа «Антенна»  

Звернення до Президента України Віктора Януковича

Шановний пане Президенте!

Організація роботодавців Черкаської області та її члени неодноразово зверталися до Черкаської міської та Черкаської обласної прокуратури з заявами, в яких надавалася вичерпна інформація щодо порушень судових рішень та інших злочинів з боку посадових осіб Черкаської міської ради.

Зокрема, стосовно незаконного, на нашу думку, знищення об’єктів торгівлі приватних підприємців С.О. Басок та С.В. Лисак. Без рішення суду, керуючись лише розпорядженням голови Черкаської міської ради С.О. Одарича та протиправними, на наше переконання, рішеннями Черкаського виконавчого комітету, посадові особи Черкаської міської ради, порушуючи Конституцію та закони України, знищили та понівечили майно приватних підприємців, а також заволоділи товарно-матеріальними цінностями (їхньою приватною власністю) на суму 145 тис. грн. Сума визначена відповідним актом експертної оцінки.

Понад півроку черкаські міська та обласна прокуратури намагалися приховати наведені факти та вперто не бажали вбачати в цих правопорушеннях складу злочину. Лише після того, як приватні підприємці звернулися до засобів масової інформації, коли після відповідних звернень втрутилася Генеральна прокуратура України, Черкаська обласна прокуратура порушила карну справу за ч. 3 ст. 365, але чомусь тільки проти рядового виконавця — директора комунального підприємства «Міськсвітло» О.В. Крощенка, який, до речі, після винесення йому звинувачення продовжує виконувати свої посадові обов’язки на тій же самій посаді.

Прокуратура Черкаської області продовжує покривати справжніх організаторів і виконавців цілої низки протиправних і незаконних, на нашу думку, дій. У першу чергу голову Черкаської міської ради Сергія Одарича, який підписав неправомірні розпорядження і накази, особисто контролював та забезпечив їх виконання. Прокуратура ігнорує покази свідків і заяви потерпілих у справі. Відмовляється виділити в окреме провадження матеріали щодо організаторів та замовників цього злочину з метою притягнення їх до відповідальності. Посадові особи прокуратури всіляко затягують розгляд справи. Відмовляються від законного захисту інтересів підприємців, платників податків та роботодавців. На прохання голови Черкаської міської ради С.О. Одарича проводить позапланові замовні перевірки, порушує судові справи стосовно підприємців, представляючи сумнівні інтереси Черкаської міської ради.

Звертаємо Вашу увагу на те, що жоден суд не визнав фактів самовільного розміщення об’єктів торгівлі приватного підприємця С.В. Лисак В наявності вся необхідна документація — технічна, погоджувальна з відповідними установами міста, договори оренди земельних ділянок та інші цивільно-правові угоди на використання земельних ділянок. Орендна плата за використання цих ділянок досі отримується Черкаською міською радою.

На момент демонтажу об’єктів торгівлі були ухвали двох господарських судів, які прямо забороняли Черкаській міській раді їх демонтаж.

Черкаська міська та обласна прокуратури знову намагаються ігнорувати факти порушення посадовими особами Черкаської міської ради в частині свідомого та принципового невиконання чинних ухвал господарських судів.

Також доводимо до Вашого відома, що наше перше звернення до Вас, пане Президенте, як до гаранта Конституції в Україні було передано посадовими особами Вашої адміністрації на розгляд до Черкаської прокуратури, чиї дії ми оскаржуємо.

На нашу думку, діями відповідальних посадових осіб Адміністрації Президента України було порушено ст. 7 Закону України «Про звернення громадян».

Цей факт та викликані ним подальші події змусили нас повторно звертатися до Вас особисто.

Просимо Вас:

- призначити та провести службове розслідування дій посадових осіб відповідних державних установ щодо фактів приховування злочинів посадових осіб Черкаської міської Ради;

- притягти до відповідальності не тільки рядових виконавців вказаних вище грубих порушень чинного законодавства України, а й їх організаторів та помічників.


З повагою, голова
Організації роботодавців
Черкаської області у сфері торгівлі О.О. Лисак
ТОП-СТАТЬИ
Номер # 12, 31.03.2010
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 466 хитов: 16241
вчера: 586/18215
время генерации: 0.0081169605255127; SQL запросов: 11