Медиагруппа «Антенна»  

Партія живе тоді, коли вона живе проблемами та потребами суспільства

Валентин ЧЕРНЯВСЬКИЙ# 12, 31.03.2010

У неділю, 28 березня, в Черкасах відбулася конференція обласної організації політичної партії «За Україну!». Участь у ній взяли лідер партії В’ячеслав Кириленко та заступник голови партії Ксенія Ляпіна.


Але перш ніж почати зібрання, народні депутати разом із активом черкаської організації відвідали богослужіння у Свято-Троїцькому соборі та освятили вербу.

А після духовних справ взялися до буденних та партійних. За словами голови обласної організації Віталія Коваля, саме Черкащина є двигуном у просуванні національних ідей, і одним із завдань партії є сприяння у відродженні української ідентичності.

— Ми є центром України! Я завжди називаю Черкащину серцем України! Сам Бог велів потужно розпочати роботу по розбудові партії «За Україну» — молодої, активної та найперспективнішої політичної структури на теренах України — саме у нас, у Черкаській області, — стверджує Віталій Коваль.

Нині обласна організація «За Україну» налічує 263 члени партії, а з початку року було утворено і зареєстровано 12 районних та 4 міські організації. Але, на думку Віталія Коваля, головне — не кількість, а якість:

— Ми ставимо перед собою завдання якості й потужності в плані формування ідей і завдань та в їх реалізації, а не в кількості членів партії.

Залучення нових членів партії нині не є пріоритетним завданням. Насамперед необхідно створити тісний зв’язок із громадянами.

— Партія живе тоді, коли вона живе проблемами та потребами суспільства, — впевнена заступник голови партії, народний депутат Ксенія Ляпіна. — Ми мусимо будувати нашу роботу так, щоб не тільки залучати до членства активних громадян, що традиційно для всіх партій, а передусім працювати з громадськими об’єднаннями, з об’єднаннями підприємців, з різноманітними формами громадянського суспільства.

Основною бідою практично усіх нинішніх політичних партій країни є проголошення нічим не підкріплених обіцянок. Мета подібного пустослів’я одна — отримати якомога більшу підтримку на виборах. Але в такому разі позитивних змін у житті держави годі й чекати. Слова мають бути підтверджені реальними кроками.

— Ми не будемо давати порожніх обіцянок, а будемо ставити завдання високі й великі, але вказуватимемо шлях, яким до цих завдань ми будемо просуватись. І на цьому шляху не чекати, коли ми дійдемо до повної абсолютної влади, чого не буває взагалі в демократичних країнах, а щодня робити хоча б один-два кроки до тієї мети, яку ми собі поставили, — запевняє Ксенія Ляпіна.

Згадали на конференції і про опозицію, а точніше, про її розпорошеність. За словами лідера партії В’ячеслава Кириленка, зараз є кілька так званих «опозиційних урядів», але замість нормальної конструктивної роботи вони займаються політиканством. Але це не надовго, сподівається народний депутат.

— Коли нас притиснуть так, що ми вже відчуємо це, то вся опозиція прийде і буде кардинальні питання між собою погоджувати. Невдовзі всі опозиціонери сядуть за один стіл.

Практичним же результатом конференції стало обрання голови обласної організації партії «За Україну». Ним повторно став Віталій Коваль, який зараз очолює обласне управління з питань сім’ї, молоді та спорту. Також делегати прийняли звернення до депутатів Черкаської обласної та міської рад з вимогою ухвалити клопотання до Уряду й парламенту щодо звільнення Дмитра Табачника з посади міністра освіти та науки України.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 12, 31.03.2010
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 553 хитов: 16054
вчера: 580/19299
время генерации: 0.034559011459351; SQL запросов: 11