Медиагруппа «Антенна»  

Якщо не матом, то й сказати немає чого...

Марія ГАВРИЛЯН# 12, 31.03.2010

До поминальних днів лишається практично два тижні, і чимало городян уже почали прибирати могили своїх близьких. Тут найбільше не пощастило тим, кому доводиться їздити на кладовище №6.


З часу минулого візиту нашої знімальної групи до цього місця останнього спочинку минув майже місяць. Змінилося відтоді мало. Найбільшою проблемою цього цвинтаря є те, що до нього дуже важко дістатися. Розташований він на периферії міста, дорогою до села Хутори.

Цвинтар був створений близько п’яти років тому, проте за цей час міська влада так і не спромоглася виділити кошти, щоб облаштувати до нього нормальну дорогу. Це кладовище є кінцевою зупинкою 31-го маршруту, проте взимку водії просто відмовлялися сюди їздити, оскільки збитки за понівечені автобуси їм не відшкодовують. Та варто зазначити, що стан дорожнього покриття за останній місяць тут, хоч і несуттєво, але поліпшився. Днями сюди навіть почали їздити маршрутні автобуси, та водії від якості дороги далеко не в захваті. За їхніми словами, дорога таки була трохи полатана, але лише задля «галочки»: через 2–3 дні латки повипадали. На їхню думку, загалом ніхто нічого не робить.

Упродовж дня до кладовища доїжджають, згідно з графіком, близько двадцяти маршруток, але чимало людей продовжують діставатися сюди іншою дорогою — через залізничний переїзд.

— Маршрутка ж о пів на одинадцяту починає їздити. А нам чого чекати? Доїжджаємо «дев’яткою» і через залізничні колії проходимо. Вагонів уже нема, то можна ходити. Тяжкувато трішки, але що зробиш. Ми ж загартовані, от і дряпаємося по тих буграх, — скаржиться черкащанка Марія, яка часто приїздить на кладовище.

На щастя міської влади, черкащани, особливо літні, невибагливі. І хоча цю проблему можна було залагодити вже давно, та посадовцям, очевидно, байдуже чуже горе. Це свідчить про те, що міські керманичі не мають нічого святого, навіть не вважають за потрібне забезпечити цивілізовані умови для проводжання людини в останню путь. Незабаром поминальні дні, коли все місто вирушає на кладовища. А бажання прибрати могилки до поминальних днів перетворюється на справжнє випробування.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 12, 31.03.2010
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 484 хитов: 13899
вчера: 580/19299
время генерации: 0.12068104743958; SQL запросов: 11