Медиагруппа «Антенна»  

До кожного свята — по під’їзду

31 молоду сім’ю ощасливили перед днями Конституції та молоді міські і обласні можновладці, вручивши ордери і ключі від квартир у будинку по вул.Героїв Дніпра, де будівництво здійснює фірма “Інтербуд”. Щасливі новосели є учасниками програми сприяння молодіжному будівництву і кредит за квартиру виплачуватимуть протягом 30 років. Отримати такий пільговий кредит можуть молоді сім’ї до 30 років та одинокі молоді громадяни до 28 років за умови перебування на квартирному обліку за місцем проживання і постійного місця роботи. Відсоткова ставка по кредиту становить 3%, але якщо в сім’ї вже є діти, то частину виплат бере на себе держава. Якщо у сім’ї троє дітей, як у родині Олексія і Олени Тетеріних, яким і був вручений символічний ключ, то держава бере на себе до 50% погашення кредиту.

Хоча будинок, біля якого відбувалось святкування, новозбудованим не назвеш. Минулого року тут, у першому під’їзді, вже отримали квартири 43 молоді сім’ї. Ключі їм вручав тодішній прем’єр-міністр Анатолій Кінах. Загалом у будинку має бути 173 квартири, отож під’їздів не на одне святкування вистачить. Тим більш, що цього року ще 75 молодим сім’ям надані кредити, а у міському бюджеті закладено 1 млн. 200 тис. грн. на молодіжне будівництво. Але загалом по області 7000 молодих сімей стоять на квартирному обліку.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 25, 25.06.2003
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 290 хитов: 6241
вчера: 723/26554
время генерации: 0.055909156799316; SQL запросов: 11