Медиагруппа «Антенна»  

Петро ДУШЕЙКО: «Важливо, щоб губернатор був патріотом Черкащини і не продавався»

Юлія КНЮПА# 6, 17.02.2010

Позаду два тури виборів. Попереду — розподіл новою владою посад місцевого рівня. Час для того, щоб підбивати підсумки щодо проведення виборної кампанії на Черкащині, вже спливає. Наостанок своїми думками ділиться довірена особа Віктора Януковича на Черкащині Петро Душейко, який 11 лютого скликав на прес-конференцію представників черкаських ЗМІ.


Довірена особа Януковича — бандит?

Ще за кілька днів до голосування в області почали поширювати листівки, які дискредитують довірену особу Віктора Януковича та виконувача обов’язків керівника його виборної кампанії в області Петра Душейка. Від імені незареєстрованої «Чорнобаївської правозахисної групи» серед жителів міста поширювали так звану газету «Народна правда». У листівці регіонала звинувачують у скоєнні кримінальних злочинів, за які йому «вдалося уникнути відповідальності». Матеріали позначені недостовірними вихідними відомостями та посиланням на публікації однієї з черкаських газет ще 2002 року.

Петро Душейко заявляє, що одразу після завершення виборів звернеться до прокуратури з вимогою встановити особи замовників та притягти їх до відповідальності за наклеп.

«Ми вже не вперше стикаємося із фактами поширення фальшивок, — коментує ситуацію Петро Душейко. — На жаль, до покарання організаторів у правоохоронців ніколи справа не доходить. Мене й мою сім’ю обурює поширення неправди, але все це — на совісті моїх політичних опонентів. Вони не гребують жодними засобами у боротьбі як зі мною, так і з кандидатом, якого я підтримую, — Віктором Януковичем».

Заголовки поширюваної «газети» промовисто заявляють: «Черкаський виборчий штаб очолюють кримінальні авторитети та бандити. Серед них ваш покірний слуга Петро Душейко». Сам же Душейко стурбований тим, чому офіційний штаб не спростував цих заголовків. Адже цим самим, на думку чорнобаївського аграрія, він підтвердив його керівну роль.

«У Черкасах ми непогано попрацювали»

Тепер, коли кількісно політичні вподобання українців щодо кандидатури президента вже визначено, можна говорити про результативність роботи обласних штабів. Петро Душейко, який керував процесом на Черкащині, може сміливо стверджувати: його команда зробила чимало, щоб кількість прихильників Віктора Януковича збільшилася на сто тисяч, що, погодьтеся, не так уже й мало, враховуючи те, що для випередження опонентки Януковичу знадобилося загалом вісімсот тисяч голосів. Методом легких математичних розрахунків можна визначити, що завдяки черкасцям кандидат отримав восьму частину перемоги. Але сам Петро Григорович не цілком задоволений такими результатами: «Я бачив інший потенціал невикористаних ресурсів. Якби ми почали активно працювати в такому режимі ще до першого туру, то результати були б іншими».

Та незважаючи на це, кількість тих, хто в другому турі проголосував за Віктора Януковича зросла. На думку Петра Душейка, люди просто почали більше аналізувати та приймати рішення більш зважено. Допомогла цьому, без сумніву, саме робота обласного штабу регіоналів.

А як же Тимошенко?

Не можна заперечити той факт, що процентне співвідношення голосів у другому турі виборів показало, що в нашій області чимало людей віддали перевагу кандидатурі Тимошенко. Результат виборів, а саме перемогу Тимошенко в області, Петро Душейко пояснює також тим, що Черкащина була під «особливим прицілом» Юлії Тимошенко. «Було кілька візитів леді Ю в нашу область, — говорить Петро Григорович. — Сам губернатор Олександр Черевко, що представляє Нашу Україну, особливого впливу на події не має, а обласна рада й інші впливові посади належать БЮТу. Крім того, економічні групи, що впливають на стан економічного розвитку області, теж є членами БЮТ».

Та попри те, що Черкащина віддала свої голоси Тимошенко, прихильник Януковича з повагою ставиться до вибору кожного. «Я дякую всім черкащанам, які підтримали нашого кандидата. Вдячний і тим, хто проголосував проти. Я думаю, що серед опонентів ми знайдемо союзників».

Доволі високий результат Юлії Тимошенко в області, на думку Петра Душейка, можна пояснити тим, що люди досі вірили її порожнім обіцянкам.

Що тепер з нами буде

Перша перемога здобута. Саме перша, бо наступним здобутком для команди Януковича має стати виправдання надій, особливо в регіонах. Як наголошує Петро Душейко, важливо, щоб ейфорія від перемоги «не заполонила переможців», і щоб вони реально підійшли до оцінки соціально-економічної ситуації та робили поступальні кроки на зміцнення економіки.

На думку Петра Григоровича, після перемоги на президентських виборах на Черкащині команда Януковича на місцевих виборах може мати «не менше 40 % голосів виборців» — це більше, ніж половина депутатських місць у радах по всіх районах. Вже сьогодні чорнобаївський аграрій говорить про зміни у місцевому самоврядуванні, зменшення безробіття та поліпшення в промисловому й сільськогосподарському секторах.

У передвиборній програмі Янукович робив акцент на тому, що зміни в країні почнуться саме з реформ в областях. Для цього йому знадобиться відмінна структура регіонального керівництва. За словами Петра Душейка, до влади на місцях мають прийти гідні люди, які почнуть працювати для громади, а не заради якихось політичних дивідендів. Загалом же він зазначив, що після того, як до влади остаточно прийдуть регіонали, у них з’явиться чималий фронт роботи. Адже необхідно буде вирішувати нагальні питання соціально-економічного розвитку України та Черкащини зокрема.

Майже губернатор

Петро Душейко не виключає, що його подальшим місцем роботи може стати крісло голови Черкаської облдержадміністрації. «Я працюватиму на будь-якій посаді, на якій мені скажуть. Якщо мені запропонують, то я не відмовлюся», — заявив Душейко.

Петро Душейко зауважив, що призначатиме губернаторів майбутній президент, але для Черкащини важливо, «щоб на цій посаді працювала людина, яка є справжнім патріотом своєї області, не продавала і не продавалася; людина, яка б розуміла, що інтереси області та її мешканців є найсуттєвішими для неї». Петро Григорович зауважив, що губернатором, він би працював лише на інтереси Черкащини та України загалом: «Я маю добрий життєвий досвід. І хто б мені що не закидав, ні в чому серйозному звинуватити мене не можна. Де б я не працював — у Чорнобаївській РДА, директором школи, у Верховній Раді, — я ніде не продавав інтересів людей, я ніколи не ухвалював поспішних рішень».

Петро Душейко прагне створити єдину команду, яка б працювала на благо нашого регіону та всієї України. «Якщо буду губернатором, виконуватиму тільки розпорядження президента і прем’єр-міністра. Посередників визнавати не буду».

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 6, 17.02.2010
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 532 хитов: 15488
вчера: 580/19299
время генерации: 0.063199043273926; SQL запросов: 11