Медиагруппа «Антенна»  

Подарунок для маленьких черкащан

Валентин ЧЕРНЯВСЬКИЙ# 6, 17.02.2010

У черкаській міській лікарні відкрилось відреставроване боксоване діагностичне відділення. Ремонтні роботи тривали впродовж двох років. Щоб привести до ладу приміщення, було витрачено понад мільйон гривень з бюджету розвитку. А всі меблі та деяке обладнання придбали за кошти спонсора, який забажав залишитися невідомим.

У відділенні розміщується 10 боксів, у кожному по три ліжка. Головний лікар міської дитячої лікарні Володимир Борисенко так пояснив необхідність подібного приміщення:

— Принцип такий: заповнення боксів триває протягом дня з однаковою патологією. Якщо у дитини, не дай, Боже, діагностується, наприклад, якийсь висип незрозумілий, то ця дитина буде в боксі сама до з’ясування причин його виникнення.

Відтепер батькам не потрібно хвилюватись, що їхня дитина, перебуваючи на обстеженні, підхопить супутню болячку від іншої дитини, оскільки вони будуть у різних кімнатах.

Головний лікар дитячої лікарні оновленим закладом задоволений, бо контролював хід робіт особисто:

— Щодня по декілька разів я перевіряв, що і як робиться, і зауваження були, і ламали ми те, що неправильно було зроблено, і переробляли... Але врешті-решт ми дійшли висновку, що тут лікуватимуться діти, і треба робити ремонт набагато краще, ніж удома.

До відділення хвора дитина може потрапити за направленням лікаря, а вийти — лише здоровою.

— Повна діагностика триває протягом 2-3 днів. Якщо, на думку лікаря, лікування на території цього відділення може бути завершене, дитина разом із батьками виписується із відділення, і виходять разом через спеціальний вихід, який є у боксі.

За словами Володимира Борисенка, нинішня реконструкція відділення — це лише початок. Адже роботи ще непочатий край:

— Зараз ми починаємо ремонтувати хірургічні кабінети дитячої поліклініки №1, потім на черзі поліклініка №3, а далі усім миром — гастроентерологічне відділення, адже туди потрібні ліжка, меблі і все-все інше.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 6, 17.02.2010
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 590 хитов: 12655
вчера: 675/20583
время генерации: 0.021764039993286; SQL запросов: 11