Медиагруппа «Антенна»  

Кому язиком терти, а кому — плуга перти

В Черкасах немає жодної людини, яка б не скаржилась на бездіяльність комунальних служб. Якщо на початку зими чиновники активно звітували про свою готовність зустріти виклики природи, то вже зовсім скоро виявилось, що то були лише порожні балачки. Міський голова так і не зміг належним чином налагодити роботу своїх підлеглих, які відповідають за діяльність комунальних служб. Натомість з екранів Сергій Одарич розповідав про те, що сніг прибирається, а дороги в достатній кількості посипаються піщано-соляною сумішшю, і жодних проблем із цим немає.


Аби зробити хорошу міну при поганій грі, міський голова Сергій Одарич запропонував усім «небайдужим» мешканцям міста по 100 гривень. За що ж людям даватимуть гроші?

Прибереш від снігу зупинку — отримаєш 100 гривень. Із такою ініціативою звернувся до черкащан наприкінці минулого тижня міський голова Сергій Одарич. Роботи добровольцям не бракує, адже міська влада вже не перший тиждень так і не може впоратися з горе-снігом. У місті створено 16 так званих опорних пунктів у різних мікрорайонах міста, де люди отримують необхідний інвентар.

Гроші на оплату праці «гастарбайтерів» буцімто йдуть зі спеціального фонду, який наповнюється за рахунок спонсорських внесків черкаських підприємців. Скільки коштів назбиралось у спецфонді, та хто ці доброчинці, — невідомо. Так само незрозуміло, що їм пообіцяв Сергій Одарич за ці чималі внески. Адже витрати на городян із лопатами чималі — до п’ятдесяти тисяч гривень на день. Хоча дізнатись про все можна буде вже згодом, коли на одній із сесій міської ради вирішуватимуться земельні питання. Тому не буде дивиною, що навесні Черкаси втратять кілька земельних ділянок, адже вони підуть на оплату тим підприємцям, які, так би мовити, допомогли міській владі поприбирати місто.

Тим часом попри схвальні відгуки про запроваджену систему самої влади до редакції медіагрупи «Антена» звертаються невдоволені, які спокусились на заманливі «100 гривень від Сергія Одарича».

Як виявилося, навіть організувати таку, здавалось би, дрібницю міській владі теж не до снаги. Так, багато з тих, хто не одну годину порався із лопатами та ломами на зупинках і пішохідних переходах, скаржаться на те, що з обіцяних ста гривень отримали набагато менше. Ще більше скарг у добровольців було на той інвентар, який видавали для розчищення відведених ділянок.

Та на цьому епопея з прибиранням снігових кучугур не завершується. Минулого тижня спеціальна комісія для координації дій щодо боротьби з паводком на чолі із заступником міського голови Андрієм Дзюбою визначила місця складування снігу. Та вивозять його не туди, куди можна.

Зокрема, у переліку місць, призначених для складування вивезеного снігу, немає території поблизу ЗОШ №33. Втім, вантажівки безперервно звозять сюди сніг. Також, за словами Андрія Дзюби, під загрозою затоплення і вулиця Козацька, до якої від цього місця буквально рукою подати.

Подібні дії надзвичайної комісії абсолютно незрозумілі. Спочатку оголошують вулицю зоною можливого затоплення, а потім практично туди звозять сніг. Не важко уявити, що після того, як сніг розтане, страшні прогнози справдяться. А місцевим мешканцям можна лише поспівчувати, бо на їхньому прикладі ще раз підтвердиться вислів Віктора Черномирдіна: хотіли, як краще, а вийшло, як завжди...

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 6, 17.02.2010
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 540 хитов: 11168
вчера: 675/20583
время генерации: 0.032022953033447; SQL запросов: 11