Медиагруппа «Антенна»  

ПІДПРИЄМЦІ ПРОТЕСТУЮТЬ

Валентин ЧЕРНЯВСЬКИЙ# 4, 03.02.2010

У понеділок, 1 лютого, на центральній площі міста протестували підприємці та всі, хто потерпає від банківського свавілля.

Мітингувальники, що зібралися на площі Леніна, вимагали, аби на їхні проблеми звернула свою увагу влада. Мовляв, жодних рішучих кроків на захист позичальників та вкладників держава досі не зробила.

— Протягом року ми зверталися до Верховної Ради, до прем’єр-міністра, до Президента України, в Нацбанк, а нас ніхто не чує, ми просто отримуємо відписки, — поскаржилася на бездіяльність голова профспілки «Солідарність» Ольга Ракова.

Протестувальники ретельно підготувалися до мітингу. Змайстрували навіть шибеницю, на якій висить символічний вкладник та позичальник. На думку пікетників, саме так вчинили банки і влада зі звичайними людьми. Тому, аби навчитися захищатись, і було створено відповідний рух. За словами Руслана Зорі, голови правозахисної організації «Актив Черкащини», це громадянський рух, рух підприємців, рух народу України проти банківського свавілля і свавілля влади.

У скрутному становищі опинились не лише підприємці, взявши кредити для розвитку свого бізнесу, а й громадяни, які віднесли свої гроші до банків і тепер не можуть повернути кровних. Тож акція покликана об’єднати таких людей, щоб влада врешті почула громадян країни.

Вихід із ситуації організаторам акції бачиться в об’єднанні народу у єдиний кулак. Позаяк нічого не вийде. Є такий владний принцип: розділяй та владарюй! Це вони і роблять.

Організатори та учасники акції закликають не лінуватися, спілкуватися одне з одним та допомагати.

Загалом у сімнадцяти містах України відбулись аналогічні мітинги. У Черкасах ухвалено резолюцію з вимогами до влади. Мітингувальники пропонують розподілити валютні ризики між банками, позичальниками та державою; зменшити ставки за існуючими кредитами та припинити фінансові махінації в банках та кредитних спілках. Чи будуть ці прохання врешті-решт почуті, покаже час.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 4, 03.02.2010
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 577 хитов: 11486
вчера: 617/18851
время генерации: 0.073613882064819; SQL запросов: 11