Медиагруппа «Антенна»  

Петро Душейко: «Те, що Віктор Янукович буде наступним президентом України, вже не викликає сумнівів ні в кого»

Інна ОНИКІЄНКО# 4, 03.02.2010

Петро ДушейкоВиконувач обов’язків керівника виборчої кампанії Віктора Януковича на Черкащині впевнений у виборі українців.


Попереду другий тур виборів президента України. У першому українці віддали більшість своїх голосів за Віктора Януковича, черкащани — за Юлію Тимошенко. Своїм баченням того, як завершуватиметься виборча кампанія, ділиться депутат обласної ради, довірена особа кандидата у президенти Віктора Януковича по виборчому округу №200 та виконувач обов’язків керівника виборчої кампанії Віктора Януковича у Черкаській області Петро Душейко:

— Наш кандидат вів свою виборчу кампанію абсолютно чесно, не вдаючись ні до поширення компромату на своїх опонентів, ні до використання адміністративного чи грошового ресурсу, ані до підкупу чи тиску на виборців. Хочу віддати належне й представникам засобів масової інформації, котрі порівняно з попередніми президентськими і парламентськими виборами, цього разу поводилися дуже толерантно. Чорний піар якщо й був, то поширювався підпільно, а журналісти довели, що вони дійсно стають незалежними та об’єктивними.

Вдячні ми й більшості правоохоронців, котрі, незважаючи на тиск з боку одного з кандидатів у президенти, таки змогли відстояти своє конституційне право й не виконувати заздалегідь незаконних указівок і розпоряджень.

Звісно, мені дуже приємно, що наш кандидат Віктор Янукович здобув перемогу в першому турі виборів президента України. Причому те, що розрив між ним і його головним опонентом Юлією Тимошенко становив понад 10%, і це збіглося з результатами більшості соцопитувань, свідчить про те, що брудні технології цього разу на виборах не спрацювали.

Щоправда, спроби застосувати їх були. Велике обурення та осуд у міжнародних спостерігачів викликало прийняте в ніч проти виборів безпрецедентне рішення окружного Апеляційного суду про заборону голосувати вдома громадянам, які не мають медичної довідки. Хтось явно й відверто нехтує правами наших людей. Адже чи може старенька бабуся, котра живе в забитому селі, дізнавшись уранці про нове рішення суду, поїхати в район, отримати медичну довідку, а потім устигнути повернутися додому та проголосувати? Я б назвав це спробою агонії, котра аж ніяк не прикрашає окремих кандидатів.

— Прихильність електорату якого кандидата Віктор Янукович завойовуватиме в другому турі виборів?

— Насамперед, хочу сказати, яке б рішення про підтримку того чи іншого кандидата на пост президента України не прийняли лідери, котрі не пройшли в другий тур, це зовсім не означає, що їхній електорат зробить такий самий вибір. Тому, гадаю, що в другому турі Віктора Януковича підтримають прихильники і Сергія Тігіпка, і Арсенія Яценюка, і значна частина виборців Симоненка та Мороза. Більше того, переконаний, що й певна частина електорату головного опонента нашого кандидата в сільській місцевості теж підтримає Віктора Януковича.

— Які Ваші прогнози щодо результатів другого туру виборів?

— Те, що Віктор Янукович буде наступним президентом України, уже не викликає сумнівів ні в кого. На Черкащині також прагнутимемо до перемоги нашого кандидата. Думаю, у другому турі кількість черкащан, які підтримають Віктора Януковича, збільшиться більше ніж удвічі. За нашого кандидата підуть голосувати ті, хто усвідомить верховенство права та закону.

Ми зовсім не ідеалізуємо Віктора Януковича. Він, зрештою, така ж людина, як і всі, зі своїми перевагами та недоліками. Та, насамперед, він фахівець, котрий зараз потрібен Україні, щоб наша держава не перетворилася на анклав. Уже навіть не йдеться про сировинний придаток, настільки нинішні лідери докерувалися.

Задумайтеся: ціна на пшеницю третього класу на світовому ринку складає 491 долар за тонну, а Україна продає її лише за 160. Наші ринки та магазини закидані буйволятиною з країн третього світу при тому, що українці споконвіку були гарними господарями й годували не тільки себе, а й сусідів. Хтось на всьому цьому дуже гарно заробляє. Мета ж Партії регіонів та її лідера Віктора Януковича — не власне збагачення, а добробут усього українського народу.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 4, 03.02.2010
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 577 хитов: 11867
вчера: 617/18851
время генерации: 0.78270602226257; SQL запросов: 11