Медиагруппа «Антенна»  

Комунальники перетворили міський пляж на звалище снігу

Валентин ЧЕРНЯВСЬКИЙ# 2, 20.01.2010

Увесь сніг, який прибирається з черкаських вулиць, має вивозитися на спеціальні полігони. Куди ж насправді дівається брудний сніг, знають мешканці мікрорайону «Митниця» і наші журналісти.

На вулиці Героїв Дніпра, зовсім недалечко від комунального пляжу, практично на місце відпочинку багатьох черкащан, щодня вантажівки розвантажують забруднений міським сміттям сніг. Зараз це лише чималі гірки, та коли температура повітря підніметься, і сніг розтане, на їхньому місці залишиться сміття.

Міські посадовці відмовились коментувати, чому під звалище снігу було обране саме це місце, мовляв, кращого годі й шукати. Та місцеві мешканці зовсім не в захваті від того, що за кілька десятків метрів від Дніпра, фактично, створюється нове сміттєзвалище.

Начальник екологічної інспекції в Черкаській області Микола Клименко у телефонній розмові розповів, що найкращим місцем для вивезення снігу є колишній танковий полігон у Південно-західному районі, оскільки тоді бруд та нечистоти не потраплять до водойми. Чому екологічна інспекція досі не відреагувала на такі дії комунальних служб, її керівник відповіді не дав.

На що перетвориться міський пляж після такої навали брудного снігу, можна буде побачити вже згодом. А от чи буде хтось покараний за подібне свавілля, — запитання риторичне.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 2, 20.01.2010
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 643 хитов: 27487
вчера: 723/26554
время генерации: 0.0079500675201416; SQL запросов: 11