Медиагруппа «Антенна»  

Термін дії «Золотої підкови» продовжено до 2012 року

15 січня Указом Президента України №28/2010 «Про додаткові заходи щодо відродження та розвитку історичних і культурних центрів Черкащини» продовжено термін дії Державної програми «Золота підкова Черкащини».

Для завершення комплексу науково-методичних, архітектурно-реставраційних, культурно-просвітницьких та фінансово-економічних заходів щодо збереження, відродження та розвитку історичних і культурних центрів Черкащини, створення можливості для ознайомлення вітчизняних і зарубіжних туристів з унікальним історико-культурним надбанням регіону, зокрема, під час проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, Віктор Ющенко підтримав пропозицію Черкаської обласної державної адміністрації щодо необхідності продовження до 2012 року строків виконання Державної програми.

Цим Указом Кабінетові Міністрів України доручено вирішити питання щодо продовження до 2012 року строків виконання програми, уточнити показники, обсяги і джерела фінансування передбачених нею заходів, а також передбачати відповідні видатки під час доопрацювання проекту Закону України «Про Державний бюджет України на 2010 рік» та підготовки проектів законів про Державний бюджет України на 2011 і 2012 роки.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 2, 20.01.2010
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 640 хитов: 27367
вчера: 723/26554
время генерации: 0.0080940723419189; SQL запросов: 11