Медиагруппа «Антенна»  

Губернатор віддав свій голос за чинного Президента

17 січня на сорок другій виборчій дільниці територіально-виборчого округу №198 у Черкасах голова Черкаської облдержадміністрації Олександр Черевко та його родина виконали свій громадянський обов’язок. Він зазначив, що його діти і дружина проголосували за єдиного кандидата, бо вони — родина, і тому одностайні у своїх переконаннях.

Губернатор привітав черкащан із початком виборів президента України:

— Наше суспільство здає іспит на демократію та політичну зрілість. Та я сподіваюсь, що Україна й надалі рухатиметься обраним шляхом побудови добробуту людей.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 2, 20.01.2010
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 643 хитов: 27605
вчера: 723/26554
время генерации: 0.0085599422454834; SQL запросов: 11