Медиагруппа «Антенна»  

«Швидка допомога» скоро припинить виїжджати на виклики

Валентин ЧЕРНЯВСЬКИЙ# 2, 20.01.2010

Незважаючи на проблеми із Держказначейством, яке припинило сплачувати рахунки виконавчого комітету, автомобілі швидкої допомоги все ж мають певний запас пального, аби поки що виїжджати за викликами. Коли ж бензобаки карет швидкої допомоги спорожніють?


Нині безперебійно цілодобово працює 19 карет швидкої допомоги. Як зауважив головний лікар станції швидкої допомоги Владислав Свириденко, медики трішки запаслись, тому до середини лютого пального у них достатньо. Та вже зовсім скоро, якщо ситуація з проплатами Держказначейства не зміниться, пальне скінчиться.

Набагато складніша ситуація із запасними частинами для автівок. Лікар скаржиться на жахливий стан доріг, які сприяють тому, що у будь-який момент карети швидкої допомоги можуть зламатися, а ремонтувати їх буде нічим.

— Ми зараз у такій ситуації, що коли буде якась серйозна поламка в одного з автомобілів, нам просто не буде за що його відремонтувати, він просто стане у нас в гаражі, — б’є на сполох Владислав Свириденко.

Якщо карети швидкої допомоги ще близько місяця матимуть пальне у бензобаках, то комунальне підприємство «Медтранс», яке легковими автомобілями обслуговує поліклініки та лікарні, вже зупинило свою роботу.

— Я спілкувався з директором КП «Медтранс». У них пальне вже закінчилось, тому сьогодні (19 січня. — Ред.) вони не вийшли на роботу. Вже реально склалася така ситуація, що всі поліклініки, всі лікарні міста залишилися без автотранспорту, — каже лікар.

Аби якось допомогти цим медичним установам, було вирішено виділити 2 автомобілі швидкої на їхні потреби. Та це аж ніяк не вирішить проблемну ситуацію, говорить Владислав Свириденко. І медики змушені якось викручуватися, бо не можуть залишити місто без медичної допомоги.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 2, 20.01.2010
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 105 хитов: 913
вчера: 653/28380
время генерации: 0.0088949203491211; SQL запросов: 11