Медиагруппа «Антенна»  

10 відсотків — для пенсіонерів, які працюють

Президент України Леонід Кучма підписав закон, який дозволяє особам, що досягли пенсійного віку і виявили бажання працювати, отримувати надбавку в розмірі 10% від основного розміру пенсій за кожний повний рік роботи після досягнення пенсійного віку. Загальна сума надбавки не може перевищувати 40%. Якщо пенсіонер у період роботи відмовиться від отримання пенсії, він отримає за кожний повний робочий рік 10% надбавки від основного розміру пенсії. Закон також змінює порядок обчислення середньомісячної зарплати, яка проводитиметься за бажанням людини за будь-які 60 календарних місяців підряд протягом усієї трудової діяльності і за період роботи, починаючи з 1 липня 2003 року до моменту звернення за пенсією. Розмір зарплати, за якою нараховуватимуть пенсію, включатиме всі види оплати праці, на які нараховується пенсійний збір.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 23, 11.06.2003
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 612 хитов: 18126
вчера: 765/21950
время генерации: 0.0088257789611816; SQL запросов: 11