Медиагруппа «Антенна»  

Відкритий лист

Президенту України
Леоніду Даниловичу КучміМи, працівники та батьки вихованців дитячої установи № 1 “Ялинка” м. Кам’янки Черкаської обл., просимо Вас захистити нас від свавілля, яке чинять наші місцеві чиновники по відношенню до наших дітей.

4.04.2003 року сесією міської ради було прийнято рішення про закриття дитячого садка № 1 “Ялинка” з наступною передачею його під Будинок творчості дітей та юнацтва, знехтувавши Законами України “Про дошкільну освіту”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про всеукраїнський та місцевий референдуми”. Але Будинок творчості – це тільки ширма наших “обранців народу”, т.я. під центр дитячої творчості віддають лише 4-ту частину приміщення.

Дитячий садочок № 1 “Ялинка” знаходиться в центрі міста. Він розрахований на 140 дітей. На час закриття д/садок відвідувало 76 дітей. Приміщення садочка є сучасним типовим дошкільним закладом, відповідає всім санітарним нормам, добре озеленений, має чудові ігрові майданчики з критими павільйонами, світлі просторі кімнати та спальні. В садочку влітку 2002 року силами батьків був зроблений поточний ремонт. В группі раннього віку та спортзалі є підлога з підігрівом.

При підготовці до 2002-2003 навчального року садочок № 1 “Ялинка” міська рада та міський голова Плєшкань М.С. нагородили Грамотою за зайняте І-ше місце. Але фінансування нашого дитячого садочка при прийнятті місцевого бюджету на 2003 р. не врахували.

До того ж, в місті раніше функціонувало 10 дитячих садочків, а зараз залишилося 3, хоча дітей дошкільного віку в місті налічується 612 осіб.

Ми просимо Вас захистити нас від свавілля начальника фінансового управління райдержадміністрації Бойко В.М., завідуючого відділом освіти Тарана Ю.М. та міського голови Плєшканя М.С. Ми неодноразово зверталися до високих посадових осіб, але всі відповіді повертаються на місця і закладаються під товсте сукно. Кам’янська міська рада навіть відхилила протест заступника прокурора області від 03.06.2003 р. за № 07/4-1588 Коваля П.А. на рішення міської ради № 7-10 від 04.04.2003 р. “Про закриття дошкільної дитячої установи № 1 “Ялинка”.

Просимо Вашого втручання і допомоги.

Голова батьківського комітету закладу № 1 “Ялинка” Харченко Л.В.

Батьки і працівники дитячого садочку № 1 “Ялинка”:

(всього 341 підпис)

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 23, 11.06.2003
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 464 хитов: 15834
вчера: 586/18215
время генерации: 0.0091640949249268; SQL запросов: 11