Медиагруппа «Антенна»  

На тобі, небоже, що мені не гоже

Галина БЕРЕЗЕНКО# 23, 11.06.2003

“Азот” цілком серйозно налаштований “подарувати” місту непотрібний підприємству напірний каналізаційний колектор — дві гілки діаметром по 700 мм, якими і донині міські стоки подаються до очисних споруд після вікопомного пориву центральної труби у кінці 2001 року. Таку заяву зробив нещодавно голова наглядової ради ВАТ “Азот” Володимир Бєлий. За його словами, підприємству “достатньо” бетонного колектора, будівництво якого розпочалося 1991 року, і того, який зараз “аварійно” ремонтується. До двох “подарункових” колекторів, запевняє Бєлий, не потрапляє жоден кілограм “азотівських” стоків — все, що ними рухається до цеху очистки, пливе виключно з міста. І проблеми, які на цих колекторах виникають з вини міських стоків, підприємство вже не бажає вирішувати за свій кошт. Найцікавішими пунктами у доводах підприємця є “моральна застарілість” каналізаційних об’єктів і гарячі поради збитковому “Черкасиводоканалу” вдвічі підвищити тарифи на водопостачання і водовідведення.

Мерія і “Водоканал” від перспективи отримати такий “презент” чомусь болісно кривляться. Начальник міського житлово-комунального управління Василь Старіков заявив, що історія із даруванням колектора тягнеться вже тривалий час, але якщо наполягання “Азоту” стануть реальністю, для міста це “смерти подобно”. Оскільки колектори застаріли не тільки “морально” — вони потребують капітального ремонту, вартість якого лише за приблизними оцінками влетить міському бюджету у 3 млн. грн. Хоча це не остаточна цифра — Василь Іванович назвав її, орієнтуючись на вже витрачені “Азотом” кошти на ремонт “порваної” центральної гілки колектора.

Заступник директора КП “Черкасиводоканал” Світлана Ліскавець солідарна із Василем Старіковим. За її словами, передача колектора на баланс “Водоканалу” можлива тільки за умов фінансування його ремонту. А при підвищенні тарифів необхідно, передусім, враховувати матеріальне становище більшості черкащан, зауважує Світлана Володимирівна. “Водоканал”, до речі, вже не перший рік ставить питання перед міською радою про збільшення ціни на свої послуги — щоби хоч покривати свої витрати.

Але хіба зрозуміє великий промисловець комунальників? У будь-якому випадку, мітинг протесту збиратиметься аж ніяк не під бетонними мурами хімічного монстра...

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 23, 11.06.2003
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 68 хитов: 825
вчера: 580/19299
время генерации: 0.011528015136719; SQL запросов: 11