Медиагруппа «Антенна»  

А мэр-то МОРЖ

Головному редактору
газети «Антенна»До Вас звертається міський голова міста Кам’янки Плєшкань Микола Степанович.

Нагадую Вам, що згідно ст.7 Цивільного Кодексу України «Захист честі і гідності та ділової репутації» Ви несете відповідальність за оприлюднення завідомо неправдивих фактів, наведених в статті «А мзр-то ГОЛЬІЙ» газети за 4-15 червня № 21/267/.

Я не буду коментувати той шквал бруду, який вилито у даній статті, оскільки сама форма цієї писанини є недолугою і не містить послідовного зв’язку по змісту. Не буду осуджувати і тих людей, які привезли Вам цю нісенітницю. Про те, що вони є «дрібними людишками», говорять всі пересічні громадяни міста, які ознайомились з цим брудним наклепом. Але то вже на совісті тих дрібних душ, проте за якусь совість тут не може бути мови.

Жоден з моїх виборців не вбачає в мені злочинця за те, що я впродовж ось уже 10 років займаюся моржуванням. До речі, роблю це щоранку о 6.00 годині на міському пляжі, який розташований не в центрі Кам’янки, як зазначено в статті, а на окраїні центру біля річки «Тясмин». Запевняю Вас, що в таку рань батьки діток до дитсадочків не ведуть. А от користь від такої процедури надзвичайно велика, раджу і Вам зайнятись цією справою. Тоді цілий день свіжа голова, відпадає сенс робити великі дурниці та приймати невиважені рішення на зразок надрукованої Вами нісенітниці.

Відносно «граммов двести «оковитой» то тут також «режисери кіно» трохи не догледіли. Такого випадку за 10 років купання не було, оскільки я ж по професії лікар і точно знаю коли, з ким в якій кількості приймати «оковитої», щоби не завдавати шкоди своєму здоров’ю, про що можу і Вам передати досвід.

Та от хвилює мене інше, відносно чистісінької брехні щодо надання спонсорської допомоги підприємцями на ремонт райлікарні. Всі керівники району та й області (на той час) добре знають про виділені кошти з районного бюджету на ремонт лікарні, який було зроблено мною при перебуванні на посаді головного лікаря, за який повністю я прозвітував перед фінансовими органами і на що є всі необхідні підтверджуючі документи. Перевірками контролюючих органів нецільового використання коштів не виявлено...Міський голова Кам’янки М.ПлєшканьР.S. Дякуючи Вашій публікації мій рейтинг і довіра людей значно підвищились, а громада дякує за пропагування здорового способу життя...Від редакції: Не можемо утриматись від поздоровлень. Щоправда, замість подяки від громади редакція отримала матеріали перевірок ремонту Кам’янської районної лікарні...

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 23, 11.06.2003
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 284 хитов: 6179
вчера: 793/19458
время генерации: 0.086913824081421; SQL запросов: 11