Медиагруппа «Антенна»  

“Рум’яний велетень” Перестарався

Іван СІЧОВИК# 23, 11.06.2003

Недовго керував “красивою Черкащиною” Анатолій Даниленко, а слід залишив таки глибокий. Наполохане чиновництво ще й досі здригається від згадки про широкомасштабні виїзні колегії ОДА у найвіддаленіших куточках області. Десятки тисяч кілометрів намотали начальницькі іномарки, спалили море бензину, толку ж від того, як від цапа молока. А куди поділися 5 млн. грн., виділені з обласного бюджету під жнива 1998 року, черкаські правоохоронці шукають і шукають, як і кілька цистерн кам’янського спирту. Одним словом, правував чоловік, як у тому популярному анекдоті: “Один керує, а всім тошно”.

Та, мабуть, саме такі керманичі якраз і до вподоби Л.Кучмі, бо невдовзі злетів А.Даниленко аж на вершечок української влади — став головою Держкомзему. Нова посада, нові можливості, нові обшири, але незмінним лишилось одне — готовність вірнопіддано служити патронові. Забаглося гарантові зробити всенародне багатство — землю — предметом купівлі-продажу, а Даниленко вже тут як тут, з готовими пропозиціями. Прийняв Л.Кучма у грудні 1999 року Указ “Про невідкладні заходи щодо реформування аграрного сектора економіки”, а його вірний служка слідом свій наказ видає за №56 від 15 травня 2000 року “Про розвиток ринку землі в Україні”.

Та, очевидно, цього разу занадто перестарався головний український землевпорядник, бо навіть неозброєним оком було видно, що той наказ суперечить не лише Земельному кодексу, а й самій Конституції України. Під час недавніх парламентських слухань з питань аграрної політики він був підданий нищівній критиці, а народний депутат від СПУ В.Семенюк звернулася до Генеральної прокуратури з проханням вжити заходи у зв’язку з невідповідністю даниленківської “творчості” чинному законодавству. Як повідомила днями заступник генерального прокурора Т.Корнякова, “за результатами перевірки зазначений наказ Генеральною прокуратурою опротестований”.

Сів у калюжу пан Даниленко, та ще й по вуха.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 23, 11.06.2003
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 48 хитов: 201
вчера: 580/19299
время генерации: 0.0084769725799561; SQL запросов: 11