Медиагруппа «Антенна»  

Черевко говорить про неврегульовану політику уряду в аграрній сфері

Олександр Черевко, губернатор Черкаської області, член Президії політради «Нашої України», підтвердив, що ситуація, яка склалася в аграрній сфері, як і наголошував Президент України, досить складна.

— Черкащина вже другий рік поспіль виходить на один із найкращих показників збору зерна — більше трьох мільйонів тон. Це рекорд, про який навіть декілька років тому ніхто і мріяти не міг, — розповідає Черевко. — Але при цьому через неврегульовану політику в аграрній сфері селяни просто не мають можливості реалізовувати зерно. Так вже декілька років повторюється, — каже Черевко. — Гарні результати по збору врожаю не трансформуються у фінансові результати, у прибутки підприємств. По суті немає чіткого ринку в цьому секторі економіки, — наголосив губернатор. Він звернув увагу на те, що Аграрний Фонд не виконує своїх функцій — він не впливає на реальну цінову політику, не виступає гравцем на ринку зерна, не закупає зерно у селян.

— Ми сидимо на зерні, яке не можемо реалізувати. Так не повинно бути. Уряд повинен зрозуміти, що наше зерно — це, фактично, наш газ. Це наше багатство, — підкреслив Черевко.

Нагадаємо, що Президент України Віктор Ющенко звернув увагу уряду на те, що сьогодні Аграрний фонд не виконує своєї основної функції — він не виступає регулятором ринку сільськогосподарської продукції, стабілізації ринку в критичних умовах. Ющенко наголосив, що сьогодні Фонд використовується для вирішення фінансових проблем бюджету, і зауважив, що ця практика вже призводила до кризового фінансового стану великих підприємств країни.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 45, 18.11.2009
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 608 хитов: 20281
вчера: 854/23332
время генерации: 0.031405925750732; SQL запросов: 11