Медиагруппа «Антенна»  

На Черкащині найактивніше видаються акти на право власності на землю

Прес-служба облдержадміністрації# 45, 18.11.2009

Про це заявив під час робочого візиту Голова Державного комітету України із земельних ресурсів Олег Кулініч.

13 листопада у місті Золотоноша, за участі голови обласної державної адміністрації Олександра Черевка, Олег Кулініч урочисто видав безоплатно оформлені відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України державні акти на право власності на земельні ділянки громадянам Лівобережних районів нашої області.

Загалом близько двох тисяч жителів Драбівського, Канівського, Золотоніського та Чорнобаївського районів отримали земельні акти. Серед інших державні акти на право власності на землю отримали 10 голів сільських рад.

Жителі області висловлювали вдячність представникам влади за сприяння у приватизації земельних ділянок.

Голова Державного комітету України із земельних ресурсів Олег Кулініч подякував керівництву області за активну та конструктивну роботу в даному напрямку.

— У нас серйозний підхід до виконання всіх поставлених завдань Президента України та Уряду. Для їх виконання ми прикладаємо всі зусилля, тому й посідаємо перші місця у державі, — зазначив голова облдержадміністрації Олександр Черевко.

Губернатор Черкащини також звернувся до керівника Держкомзему України з проханням прискорити видачу актів громадянам, яких не стосувалася Постанова Кабміну, і які заплатили кошти за приватизацію земельних ділянок.

— Дуже багато громадян скаржаться до облдержадміністрації саме на цю проблему, — наголосив він.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 45, 18.11.2009
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 599 хитов: 17654
вчера: 765/21950
время генерации: 0.0084578990936279; SQL запросов: 11