Медиагруппа «Антенна»  

В обласному онкологічному диспансері відкрито першу чергу реконструйованого операційного блоку

Прес-служба облдержадміністрації# 45, 18.11.2009

13 листопада в обласному онкологічному диспансері відкрито першу чергу реконструйованого операційного блоку. З нагоди цієї події на Черкащині побував заступник міністра охорони здоров’я Валерій Бідний. Серед почесних гостей медичного закладу цього дня були також голова облдержадміністрації Олександр Черевко та голова обласної ради Володимир Гресь, депутати Верховної Ради. Вони оглянули операційний блок та ознайомилися з роботою діагностичного та хірургічних спеціалізованих відділень, побували в дитячому гематологічному відділенні.


За своєю потужністю та досягненнями Черкаський обласний онкодиспансер небезпідставно вважається одним із найкращих в Україні. Тут активно впроваджуються нові методи діагностики та лікування хворих. Позитивні результати дає використання об’ємних, реконструктивних та комбінованих операцій, впровадження високотехнологічних хірургічних втручань.

— Сьогодні ми маємо один з найкращих онкологічних центрів в Україні, де надається якісна та кваліфікована високоспеціалізована допомога. Кошти державного та обласного бюджету, спрямовані на розвиток онкологічної служби області, фахово трансформовані в сучасні методи лікування, новітні технології, що дозволяє наблизити медичну допомогу до європейського рівня, — зазначив голова облдержадміністрації Олександр Черевко.

За словами головного лікаря обласного онкологічного диспансеру Віктора Парамонова, щороку тут проходять лікування 11 тисяч стаціонарних хворих, звертаються за лікарською допомогою і мешканці інших областей.

— Заклад фінансується з обласного бюджету. Зокрема, цього року на онкологічний диспансер з обласного бюджету було виділено близько 20 мільйонів гривень. Не залишають поза увагою наш заклад і меценати, надавши тільки цього року близько 3 мільйонів гривень матеріальної допомоги, — відзначає Віктор Парамонов.

Заступник міністра охорони здоров’я Валерій Бідний вручив головному лікарю онкодиспансеру сертифікати на бронхофіброгастроскоп та три сучасні апарати штучної вентиляції легень.

— Ще чотири апарати ШВЛ будуть поставлені для області вже наступного тижня, — пообіцяв заступник міністра. Крім того, з нагоди 55-річчя від дня створення медичної установи він вручив кращим працівникам закладу почесні відзнаки Кабінету Міністрів України.

Голова облдержадміністрації Олександр Черевко наголосив, що обрана впродовж останніх років стратегія щодо посилення третинного рівня медицини області повністю себе виправдала. Проте зазначив, що обласний центр досі не має обласної дитячої лікарні.

— Обласна влада вже упродовж 5 років піднімає це питання. Нині в державному бюджеті на наступний рік закладені 65 млн. грн. на завершення цього довгобуду. Будемо сподіватися, що заклад буде добудовано та здано в експлуатацію найближчим часом.

Для довідки

Черкаський обласний онкологічний диспансер — це сучасний спеціалізований медичний заклад третього рівня надання медичної допомоги, акредитований на вищу акредитаційну категорію, який забезпечує кваліфіковану, стаціонарну та консультативну поліклінічну допомогу населенню і здійснює методичне керівництво організацією протиракової боротьби в області.

Диспансер був створений у 1954 році, до 1971 року розміщувався у пристосованих приміщеннях. В 1971 році будівництво диспансеру завершене.

В 2009 році виповнилося 55 років створення диспансеру. Сьогодні до складу закладу входить 10 центрів (8 із яких мають в своєму складі стаціонарні відділення), 3 стаціонарних відділення, диспансерно-поліклінічне відділення. Потужність стаціонарних відділень складає 430 ліжок, з них: торакоабдомінальне — 45 ліжок, мамологічне — 30 ліжок, гінекологічне — 35 ліжок, проктологічне — 30 ліжок, урологічне — 30 ліжок, променевої терапії — 80 ліжок, пухлин голови та шиї — 20 ліжок, хіміотерапевтичне — 60 ліжок, гематологічне — 60 ліжок, діагностичне — 10 ліжок, дитяче гематологічне — 20 ліжок, дитяче онкологічне — 10 ліжок. Крім того, функціонує відділення анестезіології з 9 ліжками для інтенсивної терапії.

Лікарями і середніми медичними працівниками диспансер забезпечений повністю. Всього в диспансері працює 101 лікар, з них 3 Заслужених лікаря України; 77 лікарів атестовано (98,7% від тих, що підлягають атестації), 48 (62,3%) мають вищу категорію, 22 (28,6%) — першу,

7 (9,1%) — другу категорію.

Диспансер оснащений сучасним лікувально-діагностичним обладнанням. Активно впроваджуються нові методи діагностики та лікування хворих. Зокрема впроваджено імуногістохімічні дослідження, запроваджені об’ємні, реконструктивні, комбіновані операції, проводяться високотехнологічні хірургічні втручання для одномоментної або відстроченої реконструкції післяопераційних дефектів.

Головний лікар КЗ «Черкаський обласний онкологічний диспансер» з 1998 року — Парамонов Віктор Володимирович, Заслужений лікар України, депутат обласної ради, голова постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства.
ТОП-СТАТЬИ
Номер # 45, 18.11.2009
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 166 хитов: 2897
вчера: 582/19957
время генерации: 0.026502847671509; SQL запросов: 11