Медиагруппа «Антенна»  

У боржників «Водоканалу» відбиратимуть майно

Комунальне підприємство «Черкасиводоканал» продовжує активну боротьбу зі злісними неплатниками. Відтепер у тих черкащан, які відмовляються сплачувати за водопостачання та водовідведення, вилучатимуть цінне майно на суму боргу.

Повідомлення такого змісту з’явилося на офіційному сайті Черкаської міської ради.

Спершу «Водоканал» має передати справи затятих боржників для розгляду в суд. Після винесення остаточного рішення про примусове стягнення боргу за його виконання береться державна виконавча служба. На адреси боржників виїжджають державні виконавці, які мають повноваження вилучати майно, а також працівники комунального підприємства. На місці виконавча група складає акт про вилучення майна і забирає цінні речі на ту суму, яку житель заборгував перед підприємством.

Трапляються випадки, коли до боржника приїздить виконавча служба, і він відразу на місці розраховується готівкою, аби не забирали майно. Та часто жителі не мають змоги відразу погасити борг. Це, як правило, трапляється, коли йдеться про значні суми, наприклад, 3–4 тис. грн.

З початку місяця представниками підприємства і Придніпровського ВДВС було здійснено 10 виїздів на адреси боржників, відносно яких винесені рішення суду про стягнення боргів.

Зауважимо, що боржнику дається 10 днів після вилучення у нього майна на погашення боргу. Якщо він розрахується з підприємством у цей термін, то може повернути забрані речі. В іншому випадку вилучена, скажімо, побутова техніка після спливу терміну на оскарження дій ДВС буде передана на реалізацію до торговельної мережі.

Станом на 1 листопада КП «Черкасиводоканал» подало в суд 393 позови на суму приблизно 530 тис. грн., з яких задоволено 159 майже на 208 тис. грн. Причому 234 позови зараз перебувають ще на розгляді Феміди. Загалом же сьогодні в Придніпровській виконавчі службі на виконанні перебуває понад 170 виконавчих документів на суму 110 тис. грн.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 45, 18.11.2009
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 603 хитов: 12574
вчера: 617/18851
время генерации: 0.0093891620635986; SQL запросов: 11