Медиагруппа «Антенна»  

КРУ перевірило фінансове управління Ватутінської міської ради

Прес-служба КРУ у Черкаській області# 44, 11.11.2009

Фінансових порушень на загальну суму 62,6 тис. грн. встановлено ревізорами КРУ у Черкаській області під час ревізії стану дотримання вимог бюджетного законодавства та ревізії фінансово-господарської діяльності фінансового управління Ватутінської міської ради.

Під час ревізії фахівцями КРУ встановлено порушення законодавства, що стосуються перерахувань коштів до бюджетів різних рівнів. Відповідним рішенням Ватутінської міської ради було передбачено, що кошти від реалізації комунального нерухомого майна (лазні і частини міської будівлі), яке перебувало на балансі КП «Ватутінське виробниче управління житлово-комунального господарства» та було у податковій заставі, повинні спрямовуватися на погашення заборгованості ВВУЖКГ з оплати за землю та податку на прибуток, які зараховуються до доходів загального фонду міського бюджету. Проте, в порушення Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та всупереч вимогам рішення міської ради кошти від реалізації лазні у сумі 5 тис. грн. було зараховано до спеціального фонду міського бюджету як податок з власників транспортних засобів, кошти від реалізації частини будівлі у сумі 10,8 тис. грн. (ПДВ) зараховано до Державного бюджету України та 20,3 тис. грн. перераховано ТОВ «Азімут» за виконані ремонтні роботи. За таких розрахунків від реалізації комунального майна, що перебувало у податковій заставі, загальним фондом бюджету м.Ватутіне недоотримано 36,1 тис. грн. доходів.

Аналізом надходжень коштів до міського бюджету встановлено, що всупереч вимогам Бюджетного кодексу України, законів України про Державний бюджет на 2005–2006 роки до бюджету м.Ватутіне зайво зараховано кошти від сплати адміністративних штрафів та збору при відчуженні легкового автотранспорту на загальну суму 11,4 тис. грн., які підлягали зарахуванню до державного бюджету, та податку на прибуток комунального підприємства «Аптеки №55» на суму 1,9 тис. грн., який підлягав перерахуванню до обласного бюджету.

У ході зустрічних звірок щодо використання коштів субвенції та коштів бюджету розвитку, виділених відділу культури і туризму Ватутінської міської ради та Ватутінській міській дирекції кіновідеомереж на проведення реконструкції та ремонтні роботи, ревізорами встановлено, що підрядником в актах виконаних робіт допущено завищення одиничних розцінок, завищення об’ємів виконаних робіт та інші безпідставні розрахунки, які призвели до завищення вартості виконаних робіт на загальну суму 10,3 тис. грн. Іншим підрядником в акті виконаних робіт неправильно проведено розрахунок кошторисного прибутку та адміністративних витрат, що призвело до завищення обсягів та вартості виконаних робіт на загальну суму 0,49 тис. грн.

За результатами зустрічної звірки щодо правильності використання коштів, виділених з Ватутінського міського бюджету у 2007 році ВВУЖКГ на виготовлення контейнерів для сміття, встановлено завищення собівартості контейнерів на 1,77 тис. грн.

Проведеною вибірковою інвентаризацією встановлено залишки товарно-матеріальних цінностей на загальну суму 0,27 тис. грн.

На думку ревізорів, не всі управлінські рішення, прийняті міською радою, сприяють наповненню міської казни. Так, аналізуючи надходження орендної плати за надане в оренду комунальне майно, ревізори дійшли висновку, що через те, що міською радою чітко не визначено напрями розподілу таких коштів, бюджет міста недоотримує певну частину доходу. Адже орендна плата за комунальне майно, що перебуває на балансі бюджетних установ, зараховується до власних надходжень бюджетних установ та залишається у їх розпорядженні.

Орендна плата за комунальне майно, що перебуває на балансі комунальних підприємств, залишається у розпорядженні комунальних підприємств. Аби міська рада спрямовувала 30 відсотків орендної плати комунальних підприємств до міського бюджету, як це передбачено Методикою розрахунку і порядку використання плати за оренду державного майна, затвердженою постановою КМУ від 04.10.1995 №786, яка застосовується Ватутінською міською радою, то міський бюджет у 2005–2009 роках міг би отримати майже 30 тис. грн. додаткових доходів.

На сьогоднішній день усунуто порушень фінансової дисципліни на загальну суму 13,2 тис. грн. Матеріали ревізії направлені до прокуратури Черкаської області.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 44, 11.11.2009
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 564 хитов: 12178
вчера: 675/20583
время генерации: 0.026095151901245; SQL запросов: 11