Медиагруппа «Антенна»  

Міські очільники живуть за принципом Шапокляк

Валентин ЧЕРНЯВСЬКИЙ# 44, 11.11.2009

Вже не перший місяць мешканці кількох будинків на розі вулиць Р.Люксембург та Гоголя страждають від нехлюйства міських чиновників та будівельників.

Так, у 2006 році міськвиконком надав дозвіл підприємству «Одескабель» на будівництво 4-поверхового торгово-офісного центру по вулиці Р.Люксембург, 31. Будова почала зростати шаленими темпами, разом із ним — невдоволення людей. Аби якось заспокоїти обурених мешканців сусідніх будинків, підприємство пообіцяло їм золоті гори. Директор «Одескабелю» навіть підписав гарантійного листа, в якому обіцяв відновити зелене покриття газонів та прилеглої території, що були пошкоджені в результаті проведення будівельних робіт, заасфальтувати дорогу у дворі та встановити дитячу пісочницю. Але про свої обіцянки швидко забув, й ображені люди звернулися до міського голови Сергія Одарича з листом, в якому просили очільника міста вплинути на будівельників.

Відповідь не забарилася. За словами міського голови, у забудовника є всі необхідні документи, що дозволяють йому проводити будівельні роботи. Люди ж не розуміють, які документи можуть дозволити будівельникам знищити колодязь зливної каналізації, стовпчики, які захищали зелені насадження, і навіть зайняти частину дитячого майданчика. Проте у відповіді міського голови не було навіть натяку на те, що він якимось чином допоможе місцевим мешканцям у вирішенні цієї проблеми.

Та про що можна говорити, якщо у документі, підписаному Одаричем, кілька разів плуталась адреса будівництва. Можна припустити, що міський очільник, може, і бажав поспілкуватися з будівельниками, але просто не знайшов, де вони.

На думку депутата міської ради Арія Матвєєва, міській владі просто начхати на мешканців міста: «Я неодноразово піднімав це питання на сесіях міської ради, запрошував на місце будівництва багатьох чиновників, у тому числі і Сергія Одарича. Та до цих пір ніхто не бажає виправити ситуацію! Я вважаю, що вони просто не зацікавлені у вирішенні проблеми, котра виникла перед мешканцями міста,» — констатує депутат.

«Одескабель» обіцяв відновити усе ним зруйноване до 15 серпня 2009 року. На дворі вже листопад, а діти так і не бачать у дворі пісочниці, милуючись натомість стінами офісного центру.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 44, 11.11.2009
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 284 хитов: 6267
вчера: 793/19458
время генерации: 0.091027975082397; SQL запросов: 11