Медиагруппа «Антенна»  

Міський бюджет відтепер поповнюватимуть автовласники

У Черкасах, хоч і не з 1 листопада, як обіцялося, та все ж почали брати плату з водіїв за паркування автомобіля. Депутати міської ради визначили 24 місця платного паркування. У центральному районі міста вартість 1 години коштує 2 гривні, на інших вулицях — 1 гривню.

Подібна ініціатива міської влади для черкаських водіїв не новинка. Ще у 2006 році була спроба запровадити платне паркування, але тоді ця ідея не прижилася. А на Інтернет-сайті міської ради вивісили пояснення, чому: «Сергій Одарич вважає, що система паркування в місті на сьогодні не є ефективною, тому що дає можливість власникам парковок приховувати реальні доходи... Буде розроблена відповідна Програма, згідно з якою будуть встановлені новітні засоби обліку збору від паркування — паркомати».

Паркоматів так і немає, а от паркувальники, які беруть гроші з водіїв, з’явилися.

Депутати міської ради також проголосували за те, аби брати плату з водіїв, які приїхали до міської та обласної лікарень. Коли тут були наші журналісти, паркувальників ще не було, та можливо вже днями, озброївшись чеками та ручками, вони вимагатимуть платню за парковку.

А от на тротуарі біля міськради по бульвару Шевченка залишають свої автівки в основному міський голова, чиновники та депутати, але жодної копійки до бюджету вони не платитимуть, бо це узбіччя не внесено в перелік платних місць для паркування.

Не дозволивши паркувальникам збирати гроші з чиновників, які приїздять на роботу до мерії, міська влада захистилася від зайвих витрат. На жаль, не так пощастило іншим водіям міста, на яких вирішили заробити і поповнити за їхній рахунок убогий міський бюджет.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 44, 11.11.2009
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 305 хитов: 5820
вчера: 662/19347
время генерации: 0.52304005622864; SQL запросов: 11