Медиагруппа «Антенна»  

У Смілі знешкодили авіабомбу

Днями в центрі Сміли на території приватного сектора під час земляних робіт було виявлено авіабомбу вагою 250 кг часів Великої Вітчизняної війни.

Робітники, які прокладали водогін, спочатку вирішили, що натрапили на шматок старої труби, і лише відкопавши, усвідомили всю небезпечність знахідки.

До розмінування авіабомби були залучені фахівці-вибухотехніки з ГУ МНС у Черкаській області, які підняли її на поверхню та обстежили територію. Пізніше небезпечну знахідку було знешкоджено на підривному полігоні Смілянського району.

Якби сталася детонація бомби, то у радіусі 40 метрів не вціліло б жодної будівлі, а осколки розлетілися б на відстань близько 1000 м.
ТОП-СТАТЬИ
Номер # 42, 28.10.2009
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 321 хитов: 7542
вчера: 723/26554
время генерации: 0.096222877502441; SQL запросов: 11