Медиагруппа «Антенна»  

Спроба зігрітися скінчилася пожежею

У селі Моринці Корсунь-Шевченківського району, намагаючись обігріти літню кухню, чоловік підкинув дрова у піч та пішов у справах по господарству. Повернувшись за 20 хвилин, господар побачив уже охоплену вогнем будівлю, яка одночасно слугувала літньою кухнею, спальнею для чоловіка, сіносховищем та прибудовою для домашніх тварин. Величезна кількість легкозаймистих речей у маленькому приміщенні сприяла швидкому поширенню вогню.

Сусіди, що вибігли на крик про допомогу, намагалися самотужки приборкати полум’я, та, усвідомивши свою безпорадність, звернулися до рятувальної служби. На час прибуття підрозділів МНС увесь дах будівлі був охоплений вогнем, тож усі зусилля були спрямовані на порятунок худоби. Троє поросят та більшу частину курей вдалося врятувати. Саму пожежу приборкали майже за три години.
ТОП-СТАТЬИ
Номер # 42, 28.10.2009
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 360 хитов: 8633
вчера: 723/26554
время генерации: 0.13734602928162; SQL запросов: 11